Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindennap 15 perc torna...

Mindennap 15 perc torna magában ér valamit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig azt írjátok itt, h 40 perc után ér csak valamit a torna,... h addig semmit, de akkor h ha én mindennap tornázok 15 percet,.... de az étkezésen nem nagyon változtatok akkor is fogyhatok?
2012. jan. 23. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pontosan! Igen - Nem.


15 perc intenzív torna már sokat segít bizonyos keringési és mozgásszervi betegségek elkerülésében.

ugyan akkor még 40 perc torna is kevés önmagában a fogyáshoz, hát még 15 perc..

2012. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor most a 300 kettlebell challenge két 16-ossal már nem is ér semmit? :( Pedig ilyen keresztszálkás a mellkasom, vagy mi. :D
2012. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyilván olyan étkezésed van, ami lehetővé teszi a keresztszálkákat.

ez pedig a fogyókúra kategória, tehát az étkezés fontosságát kiemeljük.

negyed óra intenzív edzés speciel már energiaégetés szempontjából is számít, mert bejátszik az EPOC. azaz edzés utáni oxigén igény növekedés, de ez intenzív edzésekre vonatkozik.

én sem a napi pár perces Meztelen harcos edzésektől vagyok szálkás, pedig senki nem mondhatja, hogy nem ér semmit.

2012. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az csak annyi, hogy átmozgatod az izmaidat.
2013. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!