Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt az alakot hogyan érjem...

Ezt az alakot hogyan érjem el? (kép)

Figyelt kérdés

168 cm, 54 kg és 17 eves vagyok!

[link]


2012. jan. 24. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

1. szigorú kajálás, azaz pontos fehérje, szénhidrát és zsírbevitel

2. súlyzós edzések teljes testre

3. napi 3-4 liter víz

4. szoli :D


a tömegedből ítélve inkább formálásra van szükséged, mint fogyásra, persze jó lenne látni a "kiindulási alapot" mert így csak tippelni tudunk arra, hogyan indulj el. lehet tök más típus vagy, pl. egy alma típus sosem fog így kinézni.

2012. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem genetika, ráadásul lehet vagy 155 centi. Próbálkozni azért lehet...
2012. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hinném h 155 cm, a röplabdás csajok 175 fölött kezdődnek :D tudom, mert nekem 175-tel már hümmögtek anno, hogy elég alacsonyka :D
2012. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felveszel egy 1-2 számmal kisebb fürdőbugyit -a képen látható lányra ugyanis kicsi a bugyija. :D Amúgy a súlyod alapján te biztosan vékonyabb vagy mint ez a csaj. Tegyük fel, hogy a képen a lány is 168 cm, kb. 58-60 kg lehet hozzá. Vagyis tömegnövelő étrend, és kondi -ha hasonlítani akarsz rá.
2012. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez biztos nem röplabdás lány, valami strandon készült csöppnyi lányról teleobjektíves kép. Saccra lehet ilyen 45 kiló.
2012. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sehogy.

kb 14 éves kislány lehet.

2012. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De ha készen leszel dobj egy privit mert SZERETLEK!!
2012. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez nem nagy szám, még csak nem is izmos, csípő is hájas. rosszul látom?
2012. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!