Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tízóraira, uzsonnára elég...

Tízóraira, uzsonnára elég nektek 1 alma vagy más gyümölcs?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nem mindig van amikor éhesebb vagyok annál,hogy elég legyen egy gyümölcs attól függ előtte 2-3 órával mit ettél. valamikor elég.
2012. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csokissüti002976 ***** válasza:
Hát én szendvicset eszek. 2-t. Fehét kenyérből. És ugyanúgy fogyok. :)
2012. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csokissüti002976 ***** válasza:
53%
Vagyis próbáltam, hogy csak egyet, de akkor szédülök. És az azért is sz*r, mert akkor figyelni semi tudok órán...
2012. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég. Ha nagyon éhes maradok utána (nem jellemző), akkor betolok mellé egy szelet puffasztott búzát. De mivel 3 óránként eszem, nem éhezek, ha a tízóraim csak 1 alma.
2012. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zenevilag válasza:
Nekem a Tizórai-m egy egy csirkés szendvics meg egy alma
2012. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem elég, ha esetleg éhes lennék akkor iszok sok vizet, az már is eltelít, éhes nem leszek és vízből amúgy is sokat kell inni. Ezt javasolom neked is és mindenkinek :)
2012. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Probalj minden falat utan inni egy korty vizet, igy jobban eltelsz. Ha megsem eleg, egyel meg 1 natur joghurtot (esetleg bele edesito, fahej stb) vagy kefirt vagy par szem korpas kekszet.
2012. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 alma durván 50 kalória. Ez nem étkezés.

És nem is elég nekem,én az egész napi kalóriaigényemet szétosztom 5-6 kisebb étkezésre,igy kb 300ra jön ki. Kíváncsi lennék ki lakik jól,úgy ,hogy sportol is 1 almától, és arra,hogy a következő étkezésnél mennyit zabál kétpofára.

Főttojás,gyümölCSÖK (tehát nem 30-50 kalóriányi) ,turmix,joghurt,túró gyümivel,sonka zöldségekkel,natúr zabpehely vagy zabkása én ezeket szoktam enni tízóraira

2012. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze igyál csak almára vizet majd csak befosol
2012. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!