Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókurát/diétát...

Milyen fogyókurát/diétát ajánlatok? Tornavideó, tudsz linkelni? +szobabicikli is van

Figyelt kérdés
10kg tól szeretnék megszabadulni kb,biciklizem napi szinten,mennyi kellene belölle,h hatásos legyen? s kb 2honaja diétás kajákat eszek.
2012. jan. 26. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

biciklizésből akár heti 6 napon 1óra

az elég jó önmagában is, de ha másra is érzel energiát nem beszéllek le róla

térj át egészséges életmódra : sok víz, vitamin, blablabla, fehérje, telítetlen zsír és kevés szénhidrát. legjobb számolni hogy rendszer legyen az egészben. cukrot, fehérlisztet meg elkerülni 100%ban

Ez nem milyen-diéta hanem ez A diéta, a milyen-fogyókúrák pedig élénk fantáziával megáldott dagadt nők groteszk próbálkozásai. Az egészséges életmódot pedig majd fent kell tartani addig amíg nem szerenél visszahízni. :9

2012. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egészséges életmódon élek most,vagyis azon is akarok,Sok víz,99százalékos csoki kb hetente 1kocka,kaja ami itthon van,csak kevesebb,.tz kenyér no cukor teába hasonlóak.és mellette valami tornavideó? pl ilyennel mennyi kalóriát égetek? http://www.youtube.com/watch?v=EkzscyvXiwY
2012. jan. 26. 16:45
 3/5 anonim válasza:
Szia én a tavaly Norbi duci tornáztam a 2008 dvdre nekem nagyon sokat segített 1 hét alatt le fogytam 5 kg tőle napi 1000 kalória és 40 perc torna.
2012. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,s sikerülis tartani a sulyod? énis fogytam most kb 5öt már,de nem plöttyedt meg semmi a hasam,mert sportolok
2012. jan. 26. 20:11
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nem de megint el kezdtem.:)
2012. jan. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!