Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon jól táplálkoztam ma?...

Vajon jól táplálkoztam ma? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1db alma

Ebéd: Gránátos kocka (ez volt menzán...,de nem ettem belőle sokat) uborkával

Uzsonna: 3 puffasztott rízs sovány sajttal

Vacsora: sovány túró egy epres joghurttal, 1 db alma


160cm vagyok és 55kg körül. Alapanyagcserém 1300 körül van.


2011. dec. 5. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nem túl savas az alma üres gyomorra? (nem tudom, csak kérdem)

szerintem keveset eszel nagyon.

2011. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is nagyon keveset eszel és ez igy nem,hogy jó,de nem táplálkozás!Szóval reggelire az almát elkéne hagyni helyette: tk kenyér felvágottal és uborkával.parival stb. Tizóraira mehet az alma meg még mellé egy joghurt.

Ebéd jó.Uzsira azt amit vacsira ettél csak mondjuk alma helyett más gyümi,h ne legyen uncsi pl kiwi,narancs,körte.

Vacsira:csirke,hal,zöldésegek stb..

2011. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ezt nem nevezném táplálkozásnak inkább csak csipegetésnek, talán a kis kolibrinek elég lenne...

Borzasztóan kevés, egyoldalú, semmi tápértéket nem vélek felfedezni benne. Ezzel csak tönkreteszed magad.

Reggelire jó az alma, de utána enni kellene még.

Krónikus vitaminhiányod lesz, ami az egészséged kárára megy. Csúnya lesz a bőröd, körmeid, a hajad is hullani kezd...nekem ez ne túl vonzó.....

2011. dec. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azon kívül amit Izmael írt, Kérdező, te nem szoktál döglött állatokat enni? tudod, amivel felépítheted erősre és hatékonyan működőre (egészségesre) a tested, mert számodra teljes értékű fehérjéket tartalmaz a húsuk.

Acccél.

2011. dec. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!