Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? (lent)

Mit csinálok rosszul? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval leszeretnék fogyni, oda figyelek hogy mit eszek hogy mozogjak. csomó cikket olvastam hogy mit csináljak hogy ledobjak pár kilót de valahogy mégsem jön össze. tudtok írni pár dolgot ami tényleg használ? egy 13 vagy 90 napos étrend? vagy edzés terv vagy valami? előre is köszi.:)
2012. jan. 28. 18:18
 1/6 anonim válasza:
45%
Figyelj ha nehezen fogysza kkor szerintem drasztikus modszerhez folyamodj regggeli futaz minim. 35perc hetvegente csinalj olyat hogy csak gyumolcsot es vizet iszol. hetkozben se egyl tul sokat zolcseget gyumolcsot inkabb csak 2 szer egyel es semmi nasi ugrokotellezz a legjobban egeti a zsirt sok sikert
2012. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyet jegyezz meg: nincsenek csodák.

Étrend: kerülendő minden, amiben cukor van. Kerülendő a zsíros étel (pl. a párizsi is zsíros!) és gyorskaja, műkaja.

Egyél naponta 5-ször kevesebbet, reggeli-ebéd-vacsora rendesen, és közte uzsira és tízóraira joghurtot és gyümölcsöt (kivéve banán). Törekedj arra hogy főleg zöldségek és húsok alkossák az étrendet.

Ehhez mozogj a tesiórán kívül még hetente legalább 3-szor.

2012. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dimono sepi válasza:
az étrendedtől fűgg de sztem probálj inkább diétázni.
2012. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első baromságot ír, remélem, lesznek még páran, akik megmondják.

Nem lehet gyümölccsel jóllakni (ahogy tanácsolja), mert tele van gyümölcscukorral, ahhoz, hogy ne halj éhen, rengeteget kell megenni belőle. A gyüm.cukor is hízlal!!! Ellenben a gyümölcsben nincs fehérje.

A napi 2 evés is baromság, egyrészt nem tudsz tanulni mellette, másrészt tönkrevágod az anyagcserédet, és tovább hízol.


Nem értem, hogy aki ENNYIRE sötét a témához, miért ad tanácsokat...

2012. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2012. jan. 28. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

18:39 - nem kell másoknak is leírniuk hogy az 1. válasz KIVBA.SZOTT MÁS VILÁGON ÉL és baromságokat ír. elég ez egyszer is.


Kérdező: ne odafigyelj az evésre meg a mozgásra mert tudom mit jelent nálatok ez az odafigyelés.. Chernobylban is volt odafigyelés, csak koránt sem annyi és olyan minőségű mint kellett volna..


esetleg az odafigyelésbe beiktathatnád hogy KALÓRIA DEFICITET tartasz mert CSAK így lehet fogyni. a KALÓRIA DEFICIT jó formán szinonimája lehetne a FOGYÁSnak, mert annyira összekapcsolódik a kettő.

ha valaki fogy, akkor ő kalória deficittel táplálkozik (nem eszik eleget a tömegének tartásához). ha valaki kalória deficittel táplálkozik, akkor az fogy.

2012. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!