Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöld teának van hatása a...

A zöld teának van hatása a fogyókúrában?

Figyelt kérdés
Minden nap este megiszok egy bögrényit 3 db édesítőtablettával és frissen csavart cirtommal. Ez most segíti a fogyókúrám vagy sem???
2012. jan. 28. 19:54
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kb. 3 hónapon át ittam napi fél liter zöld teát minden nélkül, tehát sem cukor, sem édesítő, sem citrom, csak víz+ beleáztatva a növény.

Emellett rendszeresen tornáztam, minden másnap 20 perc alakformáló tornát.

Pár hónap után többen is megjegyezték, hogy fogytam.Persze nem eszem mértéktelenül,ezzel is hozzájárultam az ideális alakhoz, de nem is volt szükségem drasztikus fogyásra, 3-4 kilótól akartam megszabaulni(55 kilóról 50-5-1re).Szóval ha Neked is hasonló, akkor valóban segíthet, de persze nem mondom, hogy 30 kiló súlyfelesleg ledolgozásához a zöld tea fogyasztás csodát tesz.:)

2012. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!