Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöld teának van hatása a...

A zöld teának van hatása a fogyókúrában?

Figyelt kérdés
Minden nap este megiszok egy bögrényit 3 db édesítőtablettával és frissen csavart cirtommal. Ez most segíti a fogyókúrám vagy sem???
2012. jan. 28. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
el kell,hogy szomorítsalak : számottevő hatása nincs,ettől nem fogsz te sem lefogyni
2012. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Valamennyit segít, hisz gyorsítja az anyagcserét, bár önmagában nyilván nem elég.
2012. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én se a zöld teától várok hatást. Mellette futok és diétázok is. Csak azt nem tudom h a zöld tea segít e benne? Meg h este szabad e inni?
2012. jan. 28. 20:03
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi második kommentelő :)
2012. jan. 28. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha tudsz tőle aludni, akkor szabad, de én inkább reggel iszom. Különösebb hatást még nem vettem észre, ugyanúgy fogyok nélküle is ha kimarad, de egészséges és finom, úgyhogy ha tehetem minden reggel iszom egy bögrényit. :)
2012. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amúgy meg csak annyi, hogy nem szabad édesíteni meg stb, simán natúrban szabad csak fogyasztani, ha hatást is akarsz
2012. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak az a baj h múlthéten lement 2 kiló. ezen a héten pedig semennyi, pedig még kevesebbet is eszek. És nem tudom h miért nem fogytam?
2012. jan. 28. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
az biztos hogy az édesítőt felejtsd el de nagyon gyorsan... nekem dietetikus azt mondta, hogy még a cukor is jobb. de fogyókúrában egyiket se....
2012. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs olyan tea fajta,ami kalóriát égetne,uh nincs különösebb szerepe diétában az ízén és a frissítő v nyugtató hatásán kívül.
2012. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyorsítja az emésztést, de edzés és diéta nélkül haszontalan.
2012. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!