Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha olyan genetikai adottságaim...

Ha olyan genetikai adottságaim vannak, hogy erős a csontozatom és hajlamos vagyok a hízásra viszont a fogyás nehezen megy stb. akkor az lehetetlen, hogy leadjak 10 kg-t?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 14:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

edzeni kell normálisan,nem pancsolni két órát meg felülésezni mert azzal lófingra nem fogsz menni

Am meg tök átlagos tested van,de ha gondolod éheztesd magad 40 kilóra,akkor se fogsz jobban kinézni mert 0 izom van rajtad

2012. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

:\

Tudtok linkelni ilyen oldalakat ahol vannak ilyen edzések?

2012. jan. 29. 19:06
 23/32 anonim ***** válasza:

asszem én is itt írtam hasonlókat izomzatról.

de tényleg átlagos tested van, és egy átlagos női test azért elég jó.

persze sok előnye van annak, ha edzett (főleg egészséggel kapcsolatos előnyök, tényleg van pár..)

dee.. ilyen szintet megtartva senki sem panaszkodhat rád.


nem tudom mennyire vagy elégedetlen magaddal, de ha kimondottan elégedetlen vagy, akkor mentálhigiénés problémáid lennének. remélem ilyenekről szó sincs, bár ez az eset is elég átlagos lenne..

2012. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs az alakoddal, súlyzós edzés kell és jónapot. Nem kell minden hülye anorex trendet követni!
2012. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
De nem késő már az izomzatot építeni?
2012. jan. 29. 19:16
 26/32 anonim ***** válasza:
hát, azért nem versenyző szintű méretekről beszélünk amikor izom építést írunk :)
2012. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

értem csak igazából nekem 1-1,5 éve egyáltalán nem ilyen testem volt...kemény és erős lábaim voltak lapos hassal..és most olyan rossz ezt olvasni, hogy az izomzatom= 0

tehát akkor most el kell kezdenem ilyen rubintrékás meg mittudomén milyen videókra ugrálnom hogy visszakapjam az eredeti testem..:\

2012. jan. 29. 19:22
 28/32 anonim ***** válasza:
bodyrock.tv oldalon van rengeteg jó edzés, ha odateszed magad, akkor hatékonyabbak, mint rubint réka. a tornavideo.hu oldalon is nagyon jó gyakorlatok vannak.
2012. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. jan. 29. 19:28
 30/32 anonim ***** válasza:

azért ne legyen annyira rossz olvasni, mert nem írta senki hogy betegesen vézna vagy. csak annyit írtam én is, hogy átlagos. és az átlagosnál azért egészségesebb az edzettebb. meg mit tudom én, esztétikusabb ha neked az fontos.

és igen, olyan gyakorlatokat végezz, amik nagyobb izommunkát igényelnek. ha úgy tetszik, izom feszülést. az úszás azért elég enyhe, a RR szintén. bár itt már vannak guggolás félék, amik tény hogy jók seggre, combra!

de ezeknél még sokkal jobbak vannak az említett oldalon.

2012. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!