Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így menni fog a fogyás?...

Így menni fog a fogyás? Esetleg ki tudnám egészíteni valamivel? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 173 cm és 85 kg. Eddig 6,5 kilót sikerült leadnom, de két hete nem megy le egy deka se. Megpróbálok egy nap 1000 kcal-nál kevesebbet enni, elhagytam a fehér kenyeret, ebédelni fél adagot szoktam és vacsira zöldséget eszek sajttal, sovány hússal vagy tojással, esetleg joghurt, túró, stb. Heti kétszer táncra járok és heti háromszor gépeken szoktam edzeni (pl. futópad, taposógép, haspad, stb.)

Elég lassan megy, de szeretnék leadni még 20 kg-ot, szerintem akkor lennék pont jó. Vélemény? Valamivel ki tudnám egészíteni vagy valamit rosszul csinálok?


2012. jan. 29. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1
2012. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1200 kcal alatt koplalás!!!!!!!
2012. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!Nem kell abba hagynod akkor sem ha kicsit visszáb vett a fogyás!Jó lesz hidd el!
2012. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koplalás? Soha nem vagyok éhes, elég a kaja amit eszek, nem szoktam szédülni. :S
2012. jan. 29. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajtot nem ajánlom vacsorára. Este már csak fehérjét egyél. Zöldségek közül se kukorica, zöldborsó, bab, hanem max kelbimbó, brokkoli. Esetleg vegyél 100%-os fehérjét és told azt vacsorára!


Futópad-taposógép-haspad - ki kéne választani EGY gépet és azon nyomni egy órát, 120 körüli pulzussal!

2012. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát, már okoztál ennyi idő alatt is visszafordíthatatlan károkat a még fejlődésben lévő testedben, de ez senkit sem érdekel, ennyi egy komolyabb hasmenéses betegséggel is történik. azonban minél tovább éhezteted magad, ez a kár annál inkább később visszaköszönő károsodás lesz, amit utólag már nem annyira lehet rendbe hozni.


a fogyás azért állt le, mert ge.ci keveset eszel, koplalás alatt a szervezeted pedig védekezik. mégpedig az energia felhasználását minimalizálja. elkezd takarékoskodni (tartalékolni) a zsírral, és egyéb folyamatok történnek.


jó kajákat eszel, de legalább 50%-al többet kéne enned, mindenféleképpen. de még akár a 2000kcal-lal is meg lehetne próbálkozni, a te korodban, megfelelő edzés mellett.

2012. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig koplalás, nem hiába megy lassan, egyél 1200 kcal körül , máris jobban fogsz fogyni.
2012. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam. Köszi a válaszokat!
2012. jan. 29. 17:57
 9/11 anonim ***** válasza:

1200kcal-t is olyan nőknek javasolnak orvosok, orvosi felügyelettel, akik nem tudnak táncolni, nekik az edzés az, hogy elmennek sétálni 15 percet!

egy aktív fiatalnak, hóóóó.. ez baromi kevés még.

2012. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma tudatosan odafigyeltem, hogy mit eszek, és ha vacsira még pluszba eszek joghurtot meg zöldséget akkor se lesz meg az 1000 kalória, max 800-at tudok összekaparni.. :S
2012. jan. 30. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!