Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel kezdjem el a mozgást?...

Mivel kezdjem el a mozgást? 160cm/68kg

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben már nagyon fáradt is vagyok folyton, biztos köze van hozzá annak is, h semmit nem mozgok, szinte egész nap ülök.Futást még nem bírnám, tornával pedig szerintme nem lenne olyan hatásos a mozgás, mint pl bicikli,futás. Ki mivel kezdte és mennyit?Evés után vagy előtt?


19/L


2012. jan. 31. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Bicikli, esetleg szobabicikli, napi 45 perc, ha bírod, akkor 1 óra. Heti 4 alkalommal kb.

Nem írok sebességet, meg nehézségi fokot, úgy csináld, hogy ne fulladj ki 5 perc után, de azért megérezd, hogy csinálsz valamit:-)

2012. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A torna is jobb, mint a semmi. Ahhoz mindenképp, hogy legyen egy általános kondíciód. De egyébként a futást is elkezdheted nyugodtan, én 1 évvel ezelőtt 400 méterrel kezdtem, majd kicsit meghaltam, most pedig életem első futóversenyére készülök, a táv pedig nem más, mint félmaraton. :)


Csak el kell kezdeni, kifogások nélkül.


Hajrá! :)


22L

2012. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg a 68 kg. Szerintem a kocogás erre a legjobb! Az kifejezetten fogyasztja szálkásítja a testet.Először kezd gyors gyaloglással, majd iktass be pár perces futást majd tovább gyaloglás. És fokozatosan emeld. Amúgy emellé napi 1300 kalória, heti mínusz 0,5 kg fogyás.

Az ideális súlyod 50-55 kg körül lenne.

2012. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a gyaloglást javasolnám kezdésnek. Nekem legalábbis ez vált be, mert futni kocogni nem szeretek. 60-70 perc intenzív séta nagyon jót tesz, erősíti az állóképességet.
2012. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!