Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kisgyerek mellett hogy oldjáto...

Kisgyerek mellett hogy oldjátok meg a mozgást?

Figyelt kérdés

Akik otthon vagytok még, azokra gondolok.

Mikor kisebb volt a babám, tornáztam, de már jó ideje ez elmarad...

Ti mikor szakítotok erre időt, és milyen formában?


2012. jan. 23. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor bébiszityóztam, akkorra időzítettem az edzésem, amikor a pici aludt. azért ebéd után jó sokáig van egy kis alvás. 1-1,5 óra alatt pedig tökéleteset lehet edzeni.
2012. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Régen én is...

Mostanában örülök, ha heti 1-2x le tudom rakni aludni 1-1 órára, akkor szobabicikli.

De jó tudni, hogy te olyat is csináltál xD

2012. jan. 23. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:

a fegyencedzésnek utánanézhetsz.

azt bármikor lehet csinálni,akár rövid ideig is.

nekem is van olyan,hogy üres menet van melóhelyen és 10 perc alatt guggolok 200at,vagy nyomok 150fekvőt unalmamban.

nézd át a könyvet,tele van ilyen gyakorlatokkal,mindenfajta erőszinthez illik.

2012. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyesmikre gondoltam én is (mármint hogy megcsinálok x db-ot egy gyakorlatból, aztán meg egy következőből), csak mindig azt olvasom, hogy minden csak akkor ér bármit is, ha legalább 40 percig csinálom.

Vagy ez csak az aerob edzésekre vonatkozik?

(Bocs, ha hülyeséget kérdezek:-D)

2012. jan. 23. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban az aerob eddzésekre vonatkozik, de egy kardiót sem lehet 10perc alatt letudni. A gyakorlatokat meg nem időben kell mérni de azokkal is összejön legalább 40perc de inkább 1óra ha úgy csinálod hogy értelme is legyen.

Ha tényleg nagyon szorít az idő akkor szerintem azzal érsz a legtöbbet ha kardiózol: nagyon nagyon minimum 20 de inkább 30perc tekerés intenzív tempóban hogy a végére kidőlsz (de ne végleg csak ideiglenesen :P )

2012. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sok igazság, sok igazság.

a fegyenc és egyéb erő edzések valóban rövid idő alatt hatékonyak. én mondjuk meztelen harcos párti vagyok.

de azért azt nem hiszem, hogy napi 3-5 rövid erőedzés mondjuk elég kiegészítés lenne fogyáshoz. bár ki tudja.. azért önmagában annyira nem sok energia..

egészséghez már elég lehet, pláne ha 1-1 alkalommal még az említett hosszabb kardió edzést is megcsinálod. úgy príma.

2012. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy örörk-mozgó 8 hónaposom van! :) Heti 3-szor 45 percet tornázok. Az első 20 perc alatt a kiságyban ül és játszik (amikor nem rajtam röhög...) a maradék időben, amikor a talajon lévő gyakorlatokat csinálom, kompozik (és hol a lábamat akarja elkapni, hol a fejemet...)
2012. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!