Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiasoknak h nez ki...

Az anorexiasoknak h nez ki egy napjuk?

Figyelt kérdés
Edzes , minimalis etelbevitel szempontjabol? Ill. Mennyi ido alatt fogYnak 5-10-20 kilokat latvanyosan ? Szakdolgozatomhoz kene. Koszonom!
2012. febr. 3. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Felkelnek, belenéznek a tükörbe, megállapítják hogy milyen kövérek.

Kimennek a konyhába, szétnéznek és találnak egy pici morzsát. Azt megeszik, majd kétségbeesve rohannak a mérleghez, és a 42 kilótól megrémülve megfogadják hogy ebédig semmit sem esznek.

Ebédre megfőzik a finom vízlevest, amitől úgy eltelnek hogy csak késő délután kezdenek neki az edzésnek. Este pedig ugye már nem eszünk, mert elhízunk.

Hát kb. így!

2012. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én 3-4 hónap alatt fogytam 20 kilót.

15 évesen voltam anorexiás.

privátban szívesen válaszolok a kérdéseidre.

2012. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol tudok privit irni ? :)
2012. febr. 3. 09:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvan :D
2012. febr. 3. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
én is voltam/vagyok evészavaros, pár hónap alatt fogytam 10kilót. Az edzés elmaradhatatlan része volt a mindennapjaimnak, volt hogy elmentem futni este tanulás helyett is. Most ilyen hidegben ugye nem megyek, de most járok helyette kosáredzésre meg úszni. Evés szempontjából meg mindig a kalóriákat számolom, és mindig előre megtervezem, hogy aznap mennyit ehetek. De priviben én is szívesen válaszolok kérdésekre.
2012. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en privat nelkul is leirom, minek ahhoz privat.... na szal... bocsi ha kicsit hosszu, de hallom a szakdolgozat, akk nem gond ha sokat irok :)

reggel ugy kelek,h muszaj rohannom a wc-re mert az elözönapi rengeteg vizet -amit azert ittam,h eltelitsen stb.- mar nem birom tovabb tartani. A wc-zes megvolt, aközben is csak aon jar a fejed,h ettöl csak meg kevesebbet fog mutatni a merleg, ó ha tudnatok mijen nagy örömet tud ez adni :D .... aztan ra allsz a merlegre. Itt jön a mindent eldöntö dolog, ettöl függ,h mijen lesz a napom. Ha fogytam egy fokkal jobb kedvem lesz, meg azis lehet,h az almamon kivül megengedek vala mas gymülcsöt is. Ha hiztam, akkor tuti,h depressziós leszek egesznap, ha nagyon rossza hejzet mas 'módszerhez is folymodok,h megbüntessem magamat' Aztan eszek valami könnyüt reggelire..... Suliban mindnig azon jar az eszem,h a fiuk eleg vekonynak talalnak-e vajon .... vagy annak az alom bomba pasinak, aki megteccett vajon eleg jo leszek-e majd ha meglat a fojoson, es ha dumalunk magabiztosabb lehetek azmiatt,h tudom,h jol nezek ki es vekony vagyok meg minden... . ....jön az ebed, ugy viszem vissza a kajat ahogy volt. Felcsesznek az olyan bnöim, akik annyit esznek mint egy tehen megis vekonyak maradnak, mig en eztet csak kemeny munkaval erhetem el, tarthatom meg. Vege a sulinak, itt jön az masodik etkezesem a napban : egy light coke vagy light pepsi es 1-2 szal cigi .... nem tudom miert de ez valahogy eröt ad ... ijenkor tudok beszelgetni a barataimmal meg minden. Hazafele kicsit megfagyva azon imadkozok,h anyam nehogy valami kajat eröszakoljon ram, mert akkor vege mindennek megint kezdhetek elöröl mindent, es ujra depresszios leszek, mert mikor nem eszek semmit olyan boldog vagyok minden tökeletes :)

aztan 6 utan elkezdek edzeni, van ugy mikor kevesebbet, de van amikor addig nymomom magamat, mig minden izmom nem szur .... kb ennyi egy napom, persze vannak olyan napjaim amikor sokat eszek, de utanaz tuti,h nagyon sokaig koplalok ... segitseg kell tudom, kigyogyulni nem akarok, de azt se tudom,h kitol kerjek segitseget ...

2012. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!