Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nekem nagyon rossz....

Ez így nekem nagyon rossz. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy fura vagyok:(

Ha itthon a szüleim azt mondják nekem hogy milyen kövér vagyok akkor már csak azért is eszem valamit, mert rosszul esik ha mondják....és multkor vettem magamnak gyógyteát, hogy azt vigyek suliba kóla helyett anya kinevetett miatta és csak azért sem iszom:(

Ha elhatározok valamit mindig valaki megbánt és ezt nem viselem jól, mert olyankor sírok és elvonulok:(

Mostanába jöttem rá, hogy nekem mindig, kiskoromtól kezdve mondták, hogy kislányom te milyen kövér vagy, le kellene fogynod....de akkor nem is voltam kövér! csak kicsit ducibb!! de én mindig rosszul éreztem magamat és azt gondoltam, már úgyis mindegy....de most igazán kövéren jöttem rá, hogy ez így most lett csak igazán rossz:(

szerintetek sikerülhet lefogynom? nem tudom megérné e...mert a bőröm szét van repedezve....annyita rossz:( nem tudom ha lefogyok nem e fog lógni a bőröm....és tudom hogy ezek a striák már örökre itt lesznek:(

17 éves vagyok 160 cm és 100 kg felett vagyok:(


2012. febr. 5. 00:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Idd csak azt a teát! És menj orvoshoz,kérd meg hoyg segítsen! anyádék előtt tartsd titokban amennyire lehte a fogyást. Azért veg ykövér: muszáj volt védőburkot növezstened magad köré, mert piszkáltak. Elég most! Fogyj le. El tudod viselni a piszkálást, vagy vissza tudod utasítani. Ehhez nem kel háj. Azzal csak magadnak ártessz nekik nem. Öntsd ki a kólát, idd a teát! N e hagyd magad!!!
2012. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kellenenegy barát, vagy tanár, vagy valaki aki nam család..hogy legyen támaszod a fogyásban. Tornatanárral meg tudnád beszélni? Segítene.
2012. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nem tudok vele beszélni, mert tesink sincs rendesen..átöltözünk és csak játszunk...

az a baj hogy a házi orvosnak nem merem mondani....mert csak hülyének nézne és neki is olyan stílusa van mint anyáéknak....számonkér ahelyett hohy segítene:(

2012. febr. 5. 00:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak fogj neki!
2012. febr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Na, átérzem a helyzetedet! Én is duci kislány voltam, folyton mondogatták otthon, hogy nem csoda, hiszen mennyit eszem (nem akarok senkit hibáztatni, de egy gyerek nem tud magára főzni és nem magának vásárol édességeket a boltban, de lényegtelen ez már), de a kis próbálkozásaimat mindig bedöntötték a szavaikkal... Így lettem duci kislánytól túlsúlyos nagylány, majd fiatal nő. Számtalan sztárdiétán túl vagyok, egyik sem volt sikeres. Ebben az évben elkezdem életmódot váltani, megy, nagyon élvezem, sokkal jobban érzem magam és már fogytam. :) Óóó, a mai napig piszkálnak itthon, mikor rántott hús + krumpli + szörp kombó helyett eszem a párolt halat zöldséggel és csak vizet iszok, vagy mikor jó korán felkelek a torna miatt és este is nyomom Rékára... DE! nem érdekel, magamnak élnek, nem nekik, a szavaik pedig már abszolút nem tudnak lelombozni...

Ne feledd: "A kutya ugat, a karaván halad." - Isten ments, hogy a te szüleidet, vagy akár a sajátjaimat a kutyákhoz hasonlítsam, de légy te a karaván, én is az vagyok! :)


L20

2012. febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tudod, a rosszkedv,a sírás a kövérségtől is lehet. Talán nem mutatható ki, de igenis hatással van ilyen szinten az agyra.


Majd olvasgass a mérgező szülőkről, mert jó ha megérted, mit tettek veled. Leépítették az önbizalmad. Elhitették veled, hogy egy nagy kupac kaki vagy. Csakhogy ez nem igaz, mert elgondolkodtál azon, hogy mit kéne tenned.


Magadnak magaddal kell elhitetned, hogy képes vagy a fogyásra. Nem kell manökennek lenned, ha fél kiló legyem, az is a te győzelmed az idióták felett.


Striák miatt ne aggódj nekem a növéstől is lettek, és szinte mindenkin vannak. Másoknak meg szeplője, vagy forradása. Ez csak az élet nyoma.

2012. febr. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Nagyon így van, ahogy az előttem válaszoló írja! Amit te elérsz önerőből azt SENKI nem tudja elvenni tőled!!!
2012. febr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy otthon bántanak. Jószándékú és intelligens ember ilyet nem tesz! Pláne a gyerekével nem.

A helyedben elkezdenék töprengeni rajta, hogy ki nem bánt, pl. nagynéni, nagymama, és hogy meg lehet-e oldani, hogy vele lakjak inkabb.... Ez szörnyű!

Szerintem sikerülhet lefogynod, és ne akraj sovány lenni, hanem először monsjuk 80 kilót tűzz ki, aztan meglatod, hogy mik a tapasztalataid, meg hogy viselkedik a bőröd.

Enni kell! Olyat ne tégy, hogy egész tanítás alatt 8-3-ig csak teát iszol! Az nem jó! 1-2 gyümölcsöt, vagy zöldséget vagy kakót, tejterméket kétszer-háromszor ébredés és a tanítás vége között el kell fogyasztani! Azután délután és este is 4-500 kalóriás, ráadásul tápanyagdús főétkezést fogyasztani.

És napi másfél-két órát sétálni is!


Aki mondja, hoyg kövér vagy, azok nem kövérek??

2012. febr. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egyébként meg minden testalkatban van olyan, ami csak avval a testalkattal hordhato, es csak azon a testalkaton szexi.

Kicsit utánajárhatsz (pl. neten is van testalkatelemző divattanácsadás), hogy mik az alkatod előnyei, és megtanulhatod, mit erdemes hangsulyozni es azt milyen öltözékkel lehet, és akkor megtanulod azt a benyomást kelteni, hogy elsőre az tűnjön fel az embereknek, ami Rajtad szép, szexi, egyedi - olyan, amit ők nem tudnak megcsinálni, hordani, mert nekik nincsen olyan idomuk.

És akkor majd irigyek lesznek.:)

2012. febr. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Na, a szép, előnyös ruhák is jók, de az csomagolás, akkor sem mindegy, hogy milyen alatta. Persze, mindig az adott külalakból kell kihozni a maximumot, de mindig törekedni kell a jobbra.

Irigyei majd akkor lesznek, mikor bebizonyítja, hogy szembeszél mellett is képes megcsinálni, amit akar, tehát fogyni!

2012. febr. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!