Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A délutáni alvás befolyásolja...

A délutáni alvás befolyásolja a fogyást?

Figyelt kérdés
Ha délután alszom egy órát (nem feltétlenül kajálás után, mondjuk rá egy órával) akkor mi történik a szervezetben? Nem ront a fogyáson?
2012. febr. 5. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

-.-


Amúgy igen, ront. Ha elmennél futni akkor jobban járnál. De mielőtt még a hóra kennéd,akkor valami videóra csinálj valamit.Vagy lapátold el a havat.


Most azt várod amúgy hogy rábólintsunk és elmész aludni? :D

2012. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

haha :D nem, csak úgy érdekel!

De nem éppen úgy gondoltam, hogy mozgás helyett henyélek, hanem igenis megvan a minden napi kemény edzés, meg a hólapátolás is. Csak mondjuk délután ledőlök egy órára. akkor mi van?

Csak érdekel na! :)

2012. febr. 5. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem befolyásol.
2012. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gátolja meg, és még a szívproblémák ellen is nyújt segítséget.
2012. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy bármi rosszat is tenne. Főleg ha mozogsz napközben . Én is úgy csinálom, hogy sokszor nagyon lefáradok napközben a suliban , meg a fogyózástól is . És akkor nekem is muszáj aludnom egyet mert néha még a fejem is megfájdul a fáradtságtól . Este persze én is mozgok :)
2012. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig muszáj aludnom délután! :-)Melóból hazaesve. Sportolok én is mindennap, szóval eszembe se jutott, hogy baj lenne a délutáni alvással :-D
2012. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most én nem rosszból mondom kedves első de hol voltál biosz órán mikor az emésztésről és a többiről tartottak előadást? Pont az tanították hogy az ebéd után javasolt a pihenés, alvás vagy a lassabb üzemmód hogy a szervezet csak az emésztéssel tudjon foglalkozni és ne terheljük mással a szervezetet akkor.

Szóval én nem azt mondom hogy zabálj be 2 kg kenyeret és egy edény töltött káposztát és dőlj le mint aki jól végezte dolgát, hanem egy étkezés után nem célszerű rögtön mozogni. Nyilván később igen.

Szóval nyugodtan pihenj le, akár alszol akár nem és később jöhet a sport.

2012. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!