Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 134 kg -ról nyárra 90 leszek....

134 kg -ról nyárra 90 leszek. Sikerülhet? Annyi siker sztory van

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha vállalod hogy lógós bőröd lesz akkor sikerülhet.
2012. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a bőr nem téma, inkább az, mint a fodor háj
2012. febr. 7. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
jujj az nagyon sok! már egészségügyi okokbol is elkell kezdeni fogyokurázni,én 75vagyok most kezdtem én is.nehéz nagyon az elején,de pár hét és hozzá lehet szokni a könnyü ételekhez :)
2012. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
qrva egészségtele, 40 kilót inkább egy év alatt kéne leadnod.
2012. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figy, lehet, hogy most azt gondolod, inkább csúnya legyen a bőröd, mint maradj akkora, amekkora vagy, de hidd el nekem, nem jobb érzés, amikor 2 hónap alatt megszabadulsz 30 kilótól, s utána csak ruhában mersz mutatkozni... nekem egyszer sikerült ilyenre szert tennem, na akkor megtanultam, hogy ilyet tényleg nem szabad (nem azért, mert mi itt azt mondjuk, hanem mert tényleg csúnya lesz a bőröd - én annak idején 108 kg-ról fogytam 78-ra, és masszíroztam is, kentem is a bőrömet, de túl hirtelen volt a fogyás. Vissza kellett szednem valamennyit, hogy kisimuljon a bőröm a pocakomon, s újra kezdeni lassan, é s s z e l azt, amit előtte esztelenül hajtottam végre.)

Ha rám hallgatsz, nem csinálsz hülyeséget, és inkább lassan, de szépen fogysz. A múltkor olvastam, hogy ha hirtelen fogysz, csinos leszel ruhában, ha lassan, ésszel fogysz, akkor ruha nélkül is... és milyen igaz!

2012. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És hány centi magas vagy? mert ha 160 akkor simán.. De ha 2méter körüli akkor nehezebb ..+ hidd el,hogy nem fogsz úgy kinézni ,mint cristiano ronaldo ha leadsz 50 kilót akkor sem.. De kezd el a kondit+diétát és szerintem ne csak a mérleget nézd,hanem a tested formáját is..
2012. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már sikerült leadni 10 kg csak a tornát is most kezdeném el, nekem a heti 1 kg az tökéletes, de a bőröm már soha nem lesz a régi.
2012. febr. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!