Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit és mennyit kell enni egy...

Mit és mennyit kell enni egy nap, hogy 1500 kcalnál maradjak? Adnátok tippeket, kérlek?

Figyelt kérdés

Írnátoki nekem egész napos minta étrendet, ami 1500 kcal csak. Ennyi ugyanis a kalóriaszükségletem. De kezdő vagyok még ebben a számolgatós módszerben, amíg bele jövök, kellene pár minta.


Segítenétek? Köszönöm! Orvos tanácsára kell fogynom.


2012. febr. 15. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

beírod keresőbe "builder.hu étrendek". ott eligazodsz.


kiegészítés - nagyon egészségesen és jól lehet fogyni - élni izmosodni/hízni kalória számolással. mivel az egész tudományos, precíz, amennyire lehet, DE!

megjegyzendő, hogy 5 év múlva is képes leszel számolgatni, méregetni majd? vagy hogy tervezed megtartani az elért egészséges eredményt?

én javaslom majd az étel mennyiségek megszokását (mérleg nélkül is megtanulod, hogy kb. mennyit kell enned) illetve a megfelelő élelmiszerek megszokását (tehát pl. elhagytad a cukros, fehér lisztes holmikat, hiszen azok fogyasztása után nagyon hamar újra éhes leszel, ami a hízásnak kedvezhet, plusz 'egészségtelenek').

és sportosan, aktívan élsz, ez nagyon besegít a fogyásba, karcsú-szálkás test megőrzésébe.

2012. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy megszokjam, el kell valahol kezdenem.
2012. febr. 15. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, meg fogod szokni :) Egy eve eletmodot valtottam, es mar nem kell a konyha merleg sem, es mindenbe pontosan tudom mennyi a kaloria amit megeszek. 60 kg ot fogytam.
2012. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na, ez tök jó, és gratuláció!
2012. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De valaki tudna konkrétan segíteni?
2012. febr. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!