Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mérleg hiba? Amikor mérem...

Mérleg hiba? Amikor mérem magam és átteszem egy másik helyre a mérleget, akkor ott már többet mutat vagy kevesebbet (+-2kg). Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
A másik helyen erősebb/gyengébb a gravitáció, de ha ez nem, akkor lehet hogy tényleg hibás a mérleg. Ki kell mérni.
2009. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az én mérlegem is ezt csinálja, lehet apa hülyeséget mondott (nem kizárt egyáltalán :D) de azt mondogatja mindig: vidd 'oda', mert ott egyenes a talaj, ott mutat valósat!
2009. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Én mérlegem is ilyen vicces!

Viszont sztem az a lényeg, hogy mindig ugyanabban a napszakban (lehetőleg reggel medve után) mérd és mindig ugyanoda tedd a mérleged, mert végülis nem az a fontos, hogy hány kiló vagy, hanem hogy mennyit változik a súlyod!

2009. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!