Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januártól fogyózok, nyárig...

Januártól fogyózok, nyárig mennyi megy le? Kcal számolással és tornával. -30 kg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
mennnyi ment le egy honapban kb eddig? annyival szamolhatsz havonta, bar eleinte van hogy gyorsabb a fogyas.
2012. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jan. 1-étől csinálom, nekem eddig -9 kg. De én a 26 kg-os fogyást augusztus végéig lőttem be, mert úgy is be fog lassulni, meg nem akarok lógó bőrt.
2012. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hali nekem eddig -13 kg de tudom fog lassulni, mert mostanában heti 1 kg megy le. De ez a jó nem? Tornázok is napi 20 percet, meg remélhetőleg már a héten séta is lesz:) olyan 2 óra naponta
2012. febr. 19. 17:07
 4/5 Karolina 01 válasza:

Szia!

Ez nem igazán válasz inkább kérdés. Az érdekelne mit csinálsz pontosan, hogy ennyi súlyt vesztettél ennyi idő alatt. én is szívesen kipróbálnám! Köszönöm előre is.

Egyébként szerintem nyárra le tudod adni.

2012. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oda figyelek a kajára, mert eddig főleg este ettem:( És most beálltam egy rendszerre, és 4-5 után egyáltalán nem eszek.És, mint írtam sétálunk 2 órát a kisfiammal, este pedig tornázok, olyan 20 percet. Remélem sikerül, mert már sokszor próbáltam. Persze sikertelenül, de ez így van, ha nagy súlyból akarsz fogyni, hamar leszalad az első 10 kg. Utána kell harcolni jobban. De nem adom fel!!! Neked is sok kitartást ha hasonló cipőben jársz
2012. febr. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!