Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyjából 70 napom van körülbe...

Nagyjából 70 napom van körülbelül 15-20 kg-t fogyni. Hogy fogjak hozzá, mi lenne a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Szóval, mint már írtam körülbelül 70 napom van fogyni.. Egyáltalán nem vagyok lusta. Kosarazok. Heti 2x2 óra edzésem van.. De nem fogyok egyáltalán.. Nem eszek sokat, a bibi az időzítésen van.. Nem tudok időben enni. Szóval nem tudom, hogy mit csináljak vagy mivel legyen hatékonyabb a fogyásom. 17/L. Köszönöm szépen előre is a válaszokat :)
2012. febr. 19. 19:32
 1/8 anonim válasza:
Ennyi idő alatt ennyit nem fogsz tudni EGÉSZSÉGESEN fogyni, heti 1 kilót már meglehet tartani. Előszöris végezz még plusszba aerob edzéseket. Mellette szálkásító diéta és napi 6 étkezés és sok víz. Ha jól csinálod 10 kg így le fog menni egészségesen.
2012. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szálkásító diéta alatt mit értessz? Kérlek segíts : )
2012. febr. 19. 20:09
 3/8 *gin* ***** válasza:

étrend: [link]


eredmény: [link]

2012. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyit nem fogsz tudni, de ha egészséges étrendet keresel, itt találhatsz nagyon jó egész napos terveket:


[link]

2012. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem régesrégen, amikor 14 voltam, kb 12 kilót sikerült leadnom, azt hiszem 4 hónap altt. És a civves az, hogy azóta is tartom kisebb kilegdésekkel, sőt, kevesebb is voltam azóta hosszú időn át (pedig eltelt 20 év...)

Szóval, mivel amikor én voltam 14 még nem ilyen volt az élelmiszer választék, sem pedig ennyi infó nem volt a témában, és én is napközis voltam, a lehető legegyszerűbb megoldást választottam: Reggel 1 szelet kenyér valamivel (nem karély, csak szelet!), és csak üres tea (nagyon ritkán tej.) Ebédre ami a menzán volt DE sütit nem megenni, tésztát sem, és semmihez nem ettem kenyeret. Ja, és szigorúan az én adagomat ettem meg. Nem volt repeta, nem volt nagy adag kérése, nem volt kétszer szedés stb. (Kivétel, ha tészta volt, akkor a levesből ettem 2 tányérral,de nem ettem meg a tésztát.)Délután ettem egy joghurtot, este pedig egy pici vékony szelet kenyeret valamivel (de a vége felé a 4 hónapnak már csak Hamletet.) Azt, hogy "valamivel" úgy értem, hogy 1 szelet sajt vahy 1 szelet párizsi + paradicsom, paprika, uborka. És ezen kívül amit itt írtam semmit. Ha tudtam h pl nincs mit tenni, este vacsizni megy a család, akkor átrendeztem, azaz délben ettem az esti kicsi szelet kenyeret, és nem ebédeltem mást, hogy este ehessek egy kis vcsit a többiekkel.... Azt, hogy ezen kívül semmi, úgy értem, hogy semmit az ég világon csapvizen kívül. Azaz se üdítő, se gyümölcslé, se szotyi, se gumicukor se mitudománmi. És egyetlen falat cukor sem a 3-4 hónap alatt. (14 évesen annyit dutdam hogy a kenyér, a cukor, meg a tészta hízlal... ) Biztos van ennél jobb, de 20 éve nem volt teljes kiörlésű kenyér meg mittudománmi. És, nekem, mint az elmúlt 20 év tanúsítja, sikerült....

2012. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ketogén táplálkozás. A legtöbbet ettől lehet várni, utána kell olvasni mi ez.
2013. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 fél hete candida diétázom. Nem fogyási céllal kezdtem, de meg lennétek lepve az eredményen:-) Mindenki kérdezgeti mitől fogytam, tehát már látszik (Amúgy sem votlam kövér 179/kb69). Szerintem mátr 3-4 kg lemehetett, bár nem mértem, de az emberek reakciója meg a ruháim alapján így tippelem. Szóval, ez is egy lehetőség!!!
2013. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenki fogy, ha elkezd egy kicsit odafigyelni rá mit/mennyit eszik..


Ettől még a 'candida diéta' egy óriási vicc. Rövidtávon enyhén mókás, végre fogyott is az ember, de egyébként nevetséges.. Candidás embereknek gabonaevést javasolni.. tejtermékekkel hogy is áll, már nem emlékszem..

És ne fogyasszunk élesztőt. Tehát a candidózisnak (ez a gombafertőzés neve?) az az oka hogy egy számunkra veszélytelen élesztőgombát fogyasztunk, megemésztünk? Ez már lassan mindennél tudományosabb lesz, egy a gond vele, hogy a valódi egészség, a valódi táplálkozástudomány kimaradt belőle.

2013. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!