Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pénz nélkül is lehet fogyókúrá...

Pénz nélkül is lehet fogyókúrázni?

Figyelt kérdés

ha fogyózni akarok mindenki azzal jön hogy vegyél ezt vegyél azt, menj el ide fitnessre stb stb

úgy érzem hogy ezeket is csak divatból csinálják..

lehet hogy a kismamáknak futja a gyesből erre, nekem egyedülálló munkanélküliként nem..


2012. febr. 20. 11:39
1 2
 1/17 anonim válasza:
Egyél kevesebbet vagy csak salátákat.Otthon is lehet tornázni..Ha mindennap tornázol az segít csak kitartás kell hozzá! Napi 1-2 óra tornát ajánlok,az activia oldalán szakértők csinálnak neked edzéstervet és étrendet.Sok sikert!
2012. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
És a Rubint Réka DVD is jó!
2012. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Futni ingyen futhatsz, és otthon gimnasztikázni se kerül pénzbe. Egyélamit eddig, de csak a felét. Jön a tavasz,minden tele lesz zöldséggel, az olcsó
2012. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A kaját így is úgy is megveszed nem? én nem költöttem külön semmire, egyszerűen a boltban a soványabb változatot, light-ot vettem meg mindenből. De még azt se muszáj. csak számold a kalóriákat! szerintem még pénzt is spórolhatsz, mert nekem pl 1 kenyér így 1 hétig elég, mert csak reggelente eszem! Fitnessgépet igaz, hogy vettem, de addig amíg nem volt itthon tornáztam és már 6 kilót ledobtam mire meglett! szóval lehet igen, csak nagyon nagyon el kell határoznod magad, és nem "hétfőtől" kezdeni, hanem MOST RÖGTÖN! Sok sikert! :)
2012. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vásárolni szoktál kaját, nem? Na. A szemetek helyett vegyél normális kaját. Divat azzal jönni, hogy az egészséges étkezés drága, de ha utánajársz, hogy pontosan mire van szükséged, mi hol olcsó, akkor kb. ugyanott jössz ki...
2012. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De még mennyire lehet! Ha nehézséget okoz, még tornáznod sem kell. Vedd figyelembe, hogy 1. mennyit, 2. mit, 3. mikor eszel. Ha itt egyensúlyt alakítasz ki, szépen le fogsz fogyni. Mindenféle butaság nélkül.
2012. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Kismamáknak futja a gyesből? Nézz már utána, mielőtt ilyeneket írsz...28.500 Ft.

Különben attól nem hízol, amit nem eszel meg. Igaza van az előttem szólóknak. Edd a felét annak, amit eddig. (Már ha nincs egészségügyi problémád, ami miatt külön figyelmet kellene fordítani az étkezésre.) Milyen érdekes, hogy Auschwitzban nem volt 1 kövér ember se...Pénz nélkül lehet csak igazán fogyózni...

2012. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

OFF Persze, vegyél mindenből light változatot, az semmibe nem kerül... hát dehogynem. Ha megnézed ugyanazon sajt light és nem light változata közti különbséget drágább helyen (spar pl) akár 100 ft is lehet az eltérés, és akkor csak egy 25 dekás darabról beszélünk.

Egyél csirkemellet! Az se drága... Ilyenkor még a zöldséget is aranyáron mérik, ráadásul tartósan jól sem laksz vele.

Én még tanulok, ezeket a kiadásokat (alacsony zsírtartalmú joghurt, zsírszegény túró, zöldségek nagy része, hús, felvágott, abonett, zabpehely) mind magamnak veszem (hisze a szüleimtől nem várhatom el, h az én dolgaimhoz alkalmazkodjanak), és rengeteg pénzt elköltök erre. Szóval, h semmivel sem drágább csirkemellet enni bőséges zöldségkörettel, mint sertés pörköltet nokedlivel, azt nekem senki ne mondja.

Mondjuk a chipsadó helyett a valóban egészséges dolgok árát kéne mérsékelni, az lehet, h ösztönzőleg hatna az emberekre..


Annyi alternatíva van, h próbálj idényzöldségeket is enni. Pl. a cékla kilója jó helyen 150-160 ft körül mozog, jó dolgokat lehet abból is készíteni. Vagy a paszternák is ilyesmi.

Időd van (mivel mnélküli vagy), így érdemes a környékbeli boltokban szétnézni, akció mindig van valahol, hátha éppen neked kedvező dolgokat is találsz.

Ja, és az otthoni torna is megfelel egy darabig, netről rengeteg dvdt tudsz letölteni. Ha javul az idő, akkor pedig irány a futópálya! :) (bár ahhoz előbb- utóbb az izületeid egészsége érdekében nem árt egy jó futócipőt venni)

2012. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát én kb mindig a kismamáktól hallom hogy ilyenekre járnak..
2012. febr. 20. 12:04
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

-.-"


Tehát aki vékony az full gazdag,mi?

Fura,akkor a szegények,miért csontsoványak?


Nem kell ilyenekkel takarózni hogy drága meg nincs idő meg így meg úgy!


Egyszerűen csak NEM KELL ANNYIT ZABÁLNI!!!!!


Nem kell megvenni az ilyen olyan norbisgézás-józsefes kenyeret. Vedd meg az olcsó kenyeret,de ne zabálj belőle meg egyszerre fél kilót! Így egy kiló kenyér akár egy hétig is elég. Nini még spórolni is lehet.

2012. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!