Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a súlyom a fogyókúra...

Megállt a súlyom a fogyókúra alatt. Mit tegyek ennél többet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok, elkezdtem fogyókúrázni 67 kilósan és 61 kilóra fogytam. A tervezett fogyásom -10 kiló lenne, de valamiért megálltam 61 kilónál és nem fogyok többet. Nem tudom miért lehet, sok vizet iszom, mint eddig, nem eszek kenyeret, és az ételadagomat is jelentősen csökkentettem, legalább a harmadára. Hova adjak még ennél lejjebb, hogy elérjem az 57 kilót? Szoktam aerobikozni is. Szedjek fogyókúrás tablettákat? Bár nem bízok annyira bennük. Előre is köszönöm tanácsod/tanácsát! Üdv.
2012. febr. 20. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Folytasd, amíg eddig, és majd újra megy tovább a fogyás.

A stagnálás normális, néha van ilyen.

2012. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
járj el futni
2012. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

na most, ha normálisan fogynál, azt tudnám tanácsolni, hogy csökkentsd a bevitt energia mennyiséget.

de mivel írtad, hogy durván harmad annyit eszel mint fogyás előtt, így nem ez az állapot.

durván 15-30%-kal kéne csak csökkenteni az energia mennyiséget, te 66%-kal csökkentetted állításod szerint. üdvözöllek a koplalás völgyében, nehéz lesz innen a folytatás sajnos.

2012. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *gin* ***** válasza:

tarts 2 nap szünetet, amikor ugyanazokat eszed, mint diétában, de megengedsz mellé olyasmit is, amit máskor nem pl. tésztát, szószokat, stb.


a plusz kalóriabevitel be fogja indítani a folyamatokat, és ahogy visszatérsz a diétához, újból megindulnak a kilók.

mondjuk azt is jó lenne tudni milyen magas vagy, mert 175 cm-vel mondjuk érthető ha nem megy az 57 kiló.

2012. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keveset eszel, de nem tudjuk mit és pontosan mennyit... Nem elég, ha kevesebb mákostésztát eszel mondjuk, vagy kevesebb sültkrumplit...


Ajánlom neked, hogy nézegesd át a [link] oldalon az étrendeket, és vesd össze azzal, amiket Te fogyasztasz.

2012. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fogyni lesz nehéz, ahogy írták, hanem nem visszahízni. Na az kemény lesz!
2012. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

-Fehérkenyeret egyáltalán nem eszek, és csakis vizet iszok, nem eszek sültkrumplit és a tésztát is kerülöm. Legtöbbször csirkehúst eszem és leginkább a köretem vitaminsaláta kevés öntettel.

-162 cm vagyok, állítólag normális a 61-62 kiló. De azért én még nem vagyok magammal elégedett.

2012. febr. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!