Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak kalóriát számolok de...

Ha csak kalóriát számolok de mindent eszem úgyis lehetséges a fogyás?

Figyelt kérdés

2000 körül a norm. bevitelem, de ha mondjuk 1300-ra leviszem, de abban sültkrumplitól kezdve vegyesen gyümölcs, zölsdség, krumpli, tészta van, attól még lehetséges a fogyás? Vagy a kalóriaszámlálás nem elég?

173/80 N


2012. febr. 22. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát remélem, hogy így is lehet fogyni, mert én is kb.ezt csinálom. Mindent eszek, igaz csak délután 3-ig, utána már csak zöldséget, gyümit!
2012. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Szia. A fogyókúra olyan szempontból egyszerű, hogy annyi a lényege, hogy több kalóriát dolgozz le, mint amennyit beviszel.

Ha a normális napi szükségleted alatt viszel be, akkor már fogysz, viszont ajánlom, hogy sültkrumplit és társait ne fogyasszad fogyókúra alatt!

Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget (ezeket bele sem számolnám a kalóriába, ugyanis nem hízlalnak, kivétel talán a banán és a szőlő mert nagyon magas a cukortartalmuk, bár az is "csak" gyümölcscukor), igyál sok vizet, teljeskiőrlésű péksüteményt, tésztát használj, rizsből egészségesebb a barna, krumplit lehetőleg főtt állapotában egyed.

2012. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor együtt bizakodunk :)
2012. febr. 22. 12:44
 4/18 A kérdező kommentje:
Tehát lehetséges de nem ajánlatos? Mert én kb 2 hete így csinálom, este már nem eszem, majdnem minden nap torna, ( norbi kick-box ami elvileg 1000 kcal-t éget) és max 1-2 kg ment le, amit nem tudom mennyire normális.
2012. febr. 22. 12:47
 5/18 anonim válasza:

Heti max 2 kiló a normális, és az egészséges (persze ha valaki nagyon túlsúlyos, lehet ez több is) szóval teljesen jó úton haladsz!

Igen, lehetséges, de gondolj csak bele... pár szem sültkrumpliban van annyi kalória, mint egy csomó egészséges dolgot ennél, ráadásul azok sokkal jobban energetizálnak (glikémiás-index)

2012. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

heti két kilót nem hiszem el, hogy egy nem-testépítő lead zsírból 1 hét alatt.


Kérdésre: a mindent eszel elég gyanúsan hangzik. gondolom azt jelenti, hogy nem eszel elég teljes értékű fehérjét, telítetlen zsírsavakat, vitamint. és pont ezért problémás is.

2012. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én azt írtam, hogy 2 hét alatt 1-2 kg !
2012. febr. 22. 13:00
 8/18 anonim ***** válasza:
ezt valamelyik válaszoló írta, arra reagáltam.
2012. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag ugyis fogysz ha napi 2 tábla csokit eszel meg(vagy szoval 1300kcAL körüli menyiséget) csak ez hosszabb távon nemegészséges...figyelni kell a szervezet igényeit is zsírból fehérjéből meg szénhidrátbol is van minimum szükséglete a szervezetnek...vitaminokrol nem is beszélve...bár szerintem ha valaki fogyokurázik érdemes mellette valami multivitamint szedni mindenképp(amugyse árt)
2012. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
csoki mellett nem fog fogyni, mert a fehérje igényt izomból fedezi a teste, akkor meg már úgyis izmot bont, zsírból tehát elég kevesebbet. meg amúgy sem kéne sok, mert lelassul az anyagcsere, minek fogyasztaná a zsírját?
2012. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!