Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az, hogy sok fagyasztott...

Az, hogy sok fagyasztott zöldborsót eszem hizlal?

Figyelt kérdés
Napi fél kg-ot általában, de van hogy többet...
2012. febr. 23. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mit értesz az alatt, hogy hizlal?

én eszem borsót, de nem vagyok hízott.

2012. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint hogy eszed? Főzelékként, levesként, vagy hogy? Mert nem mindegy!
2012. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fagyasztva eszi. Az anorexiások jó szokása ezt enni, mert eltelít, elveszi az étvágyat, és amiatt, hogy jegesen eszik meg, szerintük még plusz kalóriákat is égetnek.
2012. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ilyet még nem hallottam, hogy vki fagyasztott borsót eszik.. Az biztos, hogy a beleknek nem jó a hideg. Olyan bajod lesz ebből, hogy jobb nem bele gondolni!!
2012. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azért addigra felmelegszik :D
2012. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A fagyasztott és nem fagyasztott borsóból 100 g 88 kcal, a fél kg ezek szerint 440 kcal. Ha ez belefér a napi kalórisaszükségletedbe, akkor nem hizlal, ha ezen felül van, akkor igen.


Viszont fagysztottan enni hülyeség, így semmivel sem tartalmaz kevesebb kalóriát, csak éppen nem érzel izét.

2012. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Jó, hát akkor nyugodt szívvel edd a fagyott borsót...
2012. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
idióta aki fagyottan eszi, de a fagyasztott borsó fogyasztása nem azt jelenti, hogy fagyott állapotban eszi. ez csak egy elmélet volt, mert csinálnak ilyet idióták. a Kérdező nem adta jelét, hogy nem főzné meg :D
2012. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vízben párolva, nem fagyasztva... :O
2012. febr. 24. 09:14
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Én kamasz koromban imádtam a fagyasztott szilvát. Nagyon sok éve nem jutott már eszembe, nem is bírnám most megenni, de akkor zacskószám ettem. Azok a régi szép idők!
2012. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!