Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki kicsi kora óta...

Ha valaki kicsi kora óta kövér (és most már felnőtt), van-e esély arra, hogy valamikor tartósan jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Egy válasz ihlette a kérdést: a 127 kg-os srác kérdezte, hogy álljon neki, s valaki azt kérdezte tőle, mindig kövér volt-e. Miben más a dolog, ha csak két éve kövér vagy ha kicsi kora óta?

Egyébként ettől függetlenül is érdekelnek a válaszok, én a "kicsi korom óta" kategória vagyok (amikor sikerül, 1-1.5 évig tartom, aztán visszajön s kezdődik újra... de már ovis koromban is kettőt kitettem, hát még később! pfff).


2012. febr. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van esély!!! Én is kis korom óta kövér voltam/vagyok de már lement majdnem 40kg és már csak 5-6 kg választ el attól,hogy úgy nézzek ki ahogy akarok!! Sportolj sokat !!Járj kondiba ,vagy csak menj ki utcára futni ,mert anélkül nem fogsz elérni tartós fogyást!!És próbálj meg minnél több fehérjét enni és kevés szénhidrátot.. Sikerülni fog csak nagyon sok akaraterő kell hozzá(Tudom milyen érzés bemenni egy kondiba és mindig azt érzed,hogy rajtad röhögnek..De szard le őket kit érdekel mások véleménye? Legalabb sportolsz és nem otthon chipset zabalsz,hanem próbálsz tenni valamit ,hogy lefogyj)Sok sikert!!
2012. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szija!


Nekem van egy ismerősöm, aki alacsony és duci.. van 2 testvére, ők is ducik, és a szülei is, már kis koruk óta, ( örökölték). A csajszi ( 19 éves) úgy fogyott le, hogy MINDEN nap elment futni, azt sajnos nem tudom hány órát, de 1 órát biztos, egész nyáron ezt csinálta, és iszonyatosan lefogyott, nagyon jól néz ki. Mostanában mintha visszaszedett volna pár kilót, de szerintem biztosan azért, mert abbahagyta. Ha már sikerült a kívánt alakodat elérni, szerintem akkor se hagyd abba az edzést, ha nem is minden nap de heti 2 szer szerintem járj el futni, NE egyél este 6-7 után, NE igyál szénsavas folyadékot, se ásványvizet, se kólát, és egészségesen próbálj enni és élni :)

2012. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat (azt nem biztos, hogy betartom, hogy nem eszem este 6 után, mert Aczél szerint nem jó, túl sok időn keresztül éhezik olyankor a szervezet - ennyit már megtanultam a válaszaiból :), de a többi tanácsot és példát köszönöm!)
2012. febr. 24. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
egyértelmű h lehet sovány ... 15-20% -ban felelősek a gének a többi a helyes életmód
2012. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!