Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 4 kilót fogyni?

Hogyan tudnék 4 kilót fogyni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 170 cm és 56 kiló. szeretnék 4 kilót fogyni. Milyen BEVÁLT fogyókúrákat tudnátok javasolni?
2012. febr. 26. 18:02
 1/4 *gin* ***** válasza:
mutasd már, hogy hol a nyavalyában látsz felesleget magadon...
2012. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
felül nagyon vékony vagyok és combra meg fenékre erősödtem, ami ZAVAR..:(
2012. febr. 26. 18:07
 3/4 *gin* ***** válasza:

na, akkor te is körte alkat vagy (ahogy én). Az arányaidon nem fogsz tudni változtatni, diétával sem, mert hiába megy le a feneked, a felsőtestedről is fogsz fogyni. Ez történt velem is, felül úgy nézek ki, mint valami jólszituált anorex etióp és a mellem is a múlté :(

ilyen tömeggel kötve hiszem, hogy felesleged legyen (nőknél 10-15% testzsír KELL, különben kimarad a menzesz, meddők lesznek, stb). Amit tehetsz az az, hogy normálisan kajálsz, és nagy súlyokkal erősíted a váll hát és mellizmaidat. Ettől ezek kicsit hangsúlyosabbakká válnak, és ezzel igazítanak az arányokon.

A másik, amit nekem javasoltak, az a heti 3*10 km futás.

2012. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sport + normális kajálás.


Az utóbbi azt takarja, hogy kerülöd a sok cukros kaját meg a szénhidrátokat. Ne érts félre ez nem azt jelenti hogy ne egyél egyáltalán, csak kevesebb ilyet. Pl.: kerüldd a tészát, krumplit, kenyeret, péksütit..stb. Meg persze a szemét kaját.

Helyette egyél fehérjedús ételeket.

NE ÉHEZZ! sose legyél éhes.. egyél 5ször egy nap nyugodtan. Hülyeség az hogy 6 után ne egyél stb. Ha a szervezeted nem kap folyamatos energia-utánpótlást akkor elkezd raktározni. De olvass utána a témában.. kicsit nehéz mert a net tele van hülyeségekkel. :)


Sok szerencsét :)

2012. márc. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!