Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet a fogyókúrától?

Lehet a fogyókúrától?

Figyelt kérdés
4-5 napja kezdtem, azelőtt nem ettem sok gyümölcsöt (tudom, szomorú), most viszont igen, sok körtét, vegyes erdeigyümölcsöket. Zöld teát iszom magában, kávét is, azt nem minden nap. Ma (a zöld tea után kb fél órával) eléggé hasmenésem lett, ez lehet valamitől, amit változtattam az étkezésemben? Vagy ezek nem okoznak normális esetben ilyet? Bocsánat, ha hülye kérdés.
2012. febr. 27. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A sok rostos kaja, hajlamos meghajtani az embereket ha nincsenek hozzászokva. :)
2012. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól is lehet. Amúgy fogyihoz nem ajánlott a körte, viszonylag magas a cukortartalma.
2012. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minden citrusféle és gyümölcs alkalmas a fogyókúrához,mert van benne c-vitain.egyébként a zöld tea tisztítja a beleket.A banánból és a körtéből mértékkel fogyassz!
2012. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!