Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek vissza fogom...

Szerintetek vissza fogom hízni amit lefogytam?

Figyelt kérdés

60kg voltam a 164centimhez,és most lefogytam 51-52kgra.

most már nem szeretnék fogyni,jól érzem magam így,viszont félek,hogyha megint elkezdek vacsorázni,és néha egy kicsit nassolni,akkor visszahízok.:/


2012. febr. 27. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha normálisan, rendszeresen ettél (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, ezekből egy főétkezés), akkor beállt a testsúlyod a magasságodhoz mérve normálisra. Nincsmás dolgod, mint tovább folytatni a rendes étkezést.


Viszont ha koplaltál, akkor pár hét alatt visszahízod és még megy is rá pluszba pár kiló. Mi az, hogy elkezdesz vacsorázni? Eddig vacsora nélkül feküdtél le? Ne csodálkozz, ha visszahízod.

2012. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát eddig úgy volt,h reggeliztem rendesen,ebédre is ettem valamit,és még délután egy kis zöldséget,vagy gyümölcsöt.

mellette felüléseztem és szobabicikliztem.

nem tudom,ez mennyire számít koplalásnak..

2012. febr. 27. 19:28
 3/3 anonim válasza:
sportolj rendszeresen. menj el kocogni ,kerékpározni stb és táplálkozz kiegyensúlyozottan
2012. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!