Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet közel 100 kg-ról úgy...

Le lehet közel 100 kg-ról úgy fogyni, hogy a bőr ne lógjon?

Figyelt kérdés

Vagy többről? Régen voltam 120 kg, most olyan 90 kg körül. Egyszer pár éve 40 kg-t fogytam, szóval 80 kg lettem, de ezt 4 hónap alatt csináltam, hát a hasam bőre olyan izé lett. :S Végül visszament 20, majd abból lefaragtam 10-et. Most jó ideje stagnálok. De a hasam így is lötyögős. Akkor ez már nonszensz, hogy tornával, szike nélkül normális legyen, ugye? :S

22L


2012. febr. 27. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt én is szeretném tudni:)
2012. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell elkeseredni, nincs minden veszve. Amennyiben a fogyással nem szeretnél ártani a bőrödnek, akkor fontos betartani a következőket:


1. LASSAN FOGYNI - ha lassan olvadnak le a kilók, akkor a bőrnek van ideje regenerálódni, visszahúzódni és nem marad "plötty".


2. NAPI SZINTEN TORNÁZNI - pl. Rubint Réka 20 perces feszesítő gyakorlatai nagyon jók, mert nem csak az izmokat, de a bőrt is feszesítik.


3. BŐRFESZESÍTŐ TESTÁPOLÓ - érdemes minden reggel és este, ill. a napi torna után bőrfeszesítő testápolót használni. Saját tapasztalatból tudom, hogy valóban jó hatással vannak a bőrre.


4. EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS - nem csak a kilók elleni harcban, de a bőr szépségének megőrzésében és visszanyerésében is hatalmas szerepe van.

2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy súlynál a lassú fogyás lenne a legjobb.Akkor a bőrnek is van ideje regenerálódnia,és visszahúzódnia.Én 94 kilóról fogytam le 61 kilóra.Lógó nagy hasam volt.Ma szép lapos hasam van,csak egy valami látszik.Apró,halvány csíkok.Az sajnos megmaradt,de nincs lógó bőröm.
2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te elég fiatal vagy még , a bőröd is rend bejönne még hogyha gyorsan is fogysz.
2012. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lassú fogyás, pl. heti 0,5-1 kg mínusz, emellett heti 2-3*sport.
2012. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok! A tornát valahogy nagyon lightosan kell elkezdenem, mert a lábam nem szabad erőltetnem egy betegség miatt, de az egészségesebb és kevesebb étkezést már elkezdtem.
2012. febr. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!