Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hiába fogyozók akkor sem...

Hiába fogyozók akkor sem tudok lefogyni csípőről és combról. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér,csak kicsit erős vagyok csípőben.Mit tehetnék hogy kisebb legyen?
2009. jún. 7. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
én se tudtam,igy elmentem zsirleszivásra!
2009. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyókúrával fogyni lehet, és nem alakot formálni. Szerintem a legjobb, ha tornázni/edzeni/sportolni kezdesz.
2009. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:

Feltehetően az edzés programodban és a táplálkozásodban lesz a hiba.

Ha alkatilag széles a csípőd és vaskos a combod, sokat ellene nem tudsz tenni, csak azt, hogy a testzsírodat leviszed alacsonyra, ezt megfelelő diétával, és megfelelő edzésmennyiséggel tudod elérni. Ezzel nagyrészt javítható a dolog.

2009. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem is ugyan ez volt de anyukám egyszer látta h mennyire nem teccek amgamnak és megrendelte a: Neena & Veena - hastánc kezdőknek csípő fenék és comb dvd-t.

először húztam azsám mert nehezek voltak a gyakorlatok és én inkább nem ettem h fogyjak.

aztán egy nap elkezdtem csinálni a dvd-t és csodát tett.

többet ehettem, csak a vacsit hagytam el és naponta végigcsináltam egyszer a dvd-t. nagyon gyorsan formálódtam, a csípőmről lement a hájacska nagy része már alig van :D

combról is fogytam onna nem sokat de azért az is meglátszik

2010. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!