Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrókötéllel lehet fogyni?...

Ugrókötéllel lehet fogyni? Mit edz jól?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 20:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
89%
Én se fogytam sokat, csak annyit, hogy a régi nadrágaim leesnének rólam, ha felvenném őket, és ha 3 öklöm lenne, mindegyik beleférne kényelmesen.
2010. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 citromkarika23 válasza:
100%

kedves Amigo!


Az ugrókötelezést a 10 legintenzívebb kardiósportok közé soroljuk. Kardió..., aminek a fogalma már egyenlő a fogyással, ha túlsúlyos valaki, ha nem. :) Ha nem vagy túlsúlyos az azt jelenti, hogy intenzívebben tudod csinálni, ha meg túlsúlyos vagy akkor meg kevésbé, de az is ugyanolyan hatásos. Gondolom te sem tudtál egyből úgy kötelezni, ahogy elvileg most. :) EZt is tanulni kell, és hagyni kell a szervezetedet, hogy hozzá szokjon. Ha túlsúlyos valaki, szerinted a futást jobban bírná? Ott nem terhelné vele a lábát, és lassítaná a mozgást a "fel le" mozgás? Minden idő kérdése, és idővel alkalmazkodik a testünk az adott sporthoz. A kötelezés nagyobb kihívás a fogyáshoz, mint a futás. Nem mindenki szeret futni, és még jo, hogy van a kötelezés, és van másik 8-9 olyan kardió, amit lehet csinálni ahhoz, hogy fogyjon az ember. Ha túlsúlyos valaki, ha nem! :) Norbit meg ne keverjük bele ebbe, mert ő aerobikos. Lehet, nem is tud kötelezni,és akkor hogy tanítsa? :)

2011. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Énis most kezdtem 3 napja az ugrálókötelezést , én mondjuk csak 7 kg t szeretnék fogyni.Mindennap 1 órát edzem, ebből 30 perc ugrálókötél, a maradék 30 percben feüléseket csinálok és kick boxozok..Igaz nem fogyókúrázok de azért nem tömöm magam hekto cukorral:) remélem nekem is hatásos lesz és nyárra lemegy ez a 7 kg rólam.ja , és valóban kimeritö, izzasztó a kötelezés, az egész testem izzad, és igaz fáj a vádlim de pont az izzadás a lényeg . szerintem nagyon jó. bár ha lenne rá módom egy futópaddal kombinálnám most a hideg miatt .
2012. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!