Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrókötéllel lehet fogyni?...

Ugrókötéllel lehet fogyni? Mit edz jól?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindent.


volt kb egy év amikor minden nap 1 órát minimum tornáztam, általában futni mentem, meg úszni de ha nem volt kedvem egyikhezsem se aerobikhoz, akkor ugróköteleztem, nagyon leizasztott, az egyik legnehezebb mozgás volt. igazábol mivel én akkor már nem fogyni inkább formásodni akartam nagyon jól jött. a fogyáshoz talán egy kevésbé megeröltetö sport kell.

2008. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem leginkább a combot és a karokat.
2008. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A szívet, tüdőt. Nagyon kimerítő edzésfajta, túlsúlyos emberek nyugodtan felejtsék el, 1 percig sem bírnák csinálni.

Én fiatalabb koromban sokat csináltam, mert boxolni jártam, de akkor 86 kiló körül voltam, most meg 110. Hát mostmár énse bírnám. :-)))

2008. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
59%
szerintem az egész testet edzi,mivel amikor ugrálsz,az egész tested mozog fel-le, jól fogyaszt mert ha jól csinálod és nem állsz meg percenként,akkor nagyon izzaszt.
2008. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Na ez durva volt :-)))

Ha fel, le mozog a tested, akkor fogyaszt?

Mingyárt felülök a HÉV -re fogyni egy kicsit. :-D


Amúgy tényleg jó az ugrókötél, de akinek fogynia kell, az úgysem bírja megfelelő ideig csinálni. Állóképességet fejleszti, ezért használják a bokszolók, hogy végigbírják a hosszú meneteket. De ők nem túlsúlyosak, nem fogyasztásra használják. Arra nem alkalmas.

Tessék futni!

2008. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
A kitartó séta is fogyaszt. Ráadásul kevésbé terheli meg a szervezetedet mint a futás.
2008. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
ráadásul kinyújtja a nőknél a mellizmokat :S
2008. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Elég érdekesek ezek a megnyilvánulások hogy a túlsúlyosak nem tudják csinálni. Meg kell hogy cáfoljam. Igen is nagyon szépen le lehet fogyni az ugrókötéllel. Ha nagyon el van hízva valaki, akkor már az is elég mozgás, ha addig ugrál amíg bírja. Napról-napra megkell próbálni többet csinálni. Ha ezzel akarsz fogyni, sok sikert.
2008. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Kedves előző válaszoló! Ez nem így megy, hogy Ő ezzel akar fogyni, akkor fogyjon azzal. Mert ha én kitalálom, hogy fejenállással akarok fogyni, attól az még nem lessz hatásos.

Gondolj bele, hogy az egész testsúlyt az alsó lábszáraddal, főleg a vádli segítségével kell mozgatnod, gyors ütemben, miközben a zsírréteg (nők esetében a mell is, mint írta is valaki fent) föl-le "lötyög", ezzel mégjobban fékezve a mozgást.

Ez még egy sportoló felnőttnek is megeröltető lenne.

(mondjuk egy bokszoló, aki napi fél órát ugrókötelezik sem tudná megcsinálni ~40 kiló plussz súlyal ráaggatva)

Például a Nagy Fogyás Tv -műsorban láttál ugrókötelezni valakit? Biztos jót röhögött volna a fél ország, de mégsem csináltak ilyet, mert ennyire még a Norbi sem hülye.

Ti se legyetek már értetlenek !

2008. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%
Én 5hónap alatt 14kilót fogytam vele...ennyit a sok okoskodóról.
2010. nov. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!