Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokura nyár alatt? Bovebben...

Fogyokura nyár alatt? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Az mtvn mindig nezem a 'Valaha kover voltam' sorozatot.ez motivalt.elhataroztam,hogy nyaron -10,-15kgot le szeretnek adni.szerintetek mennyit fussak majd a stadionban?illetve hanyszor naponta?hallottam olyat,hogy egy nap3x kis adagokra osztva.szerintetek?illetve futoladon is fussak,vagy csak a stadionban a salakon/betonon/fuvon?emellett usznek,lovagolnek(azt most is),es dietaznek egesz nyaron.gyumolcs sovany hus stb.szerintetek mit kellene meg tennem?el fogom erni a -10,-15kg celt? Almom valna valora!

Nem mondom magamat kovernek,csak husisnak,de kozepiskolaba ok nelkul olyanokat mondanak ram(bar mostanaba mar nem is hallani ilyenekrol) hogy tobbszor is sirva fakadtam. Borzaszto erzes.mindenki elott...:( pedig nem tehetek rola,hogy apukam vonalait,hizekonysagait orokoltem..szoval elerem a celomat?mit ajanlotok meg? Alakreform magazin? Dvd? V mit?barmi johet,csak elerjem a celt! Elore is nagyon szepen koszonom !


2012. febr. 28. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És miért vársz nyárig?
2012. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyszeruen semmi idom nincs 'magamra' az iskola mellett.es pont itt a baj..ahogy Rubi t Reka is fogalmazott a multkori videojaban a lanyarol: mihelyst elkezdodott az iskola,nincs ido a sportra a gyerekeknek,es Lara(a lanya) is felszedett par kilot a nyar ota pont ezert mert napi tobb orT csak ulunk a padban:/

Lovagolok minden heten amikor csak van idom,intenziven.de emellett minden nap4kor erek haza.aztan kulonora.aztan tanulni es mar este van

2012. febr. 28. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hozzáállás. Nyárra már "kész kellene lenni", ha így mész neki (suli alatt nincs időd), akkor kár elkezdeni, mert szeptemberben kezded elölről, ördögi kör.


Olyan nincs, hogy nincs időd, nekem 4 gyerek és munka mellett van. Ezt kell rendbe tenned magadban.

2012. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Es megis hogy?

(nem a kerdesemre valaszoltok)

2012. febr. 28. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert én 19 évesen simán betudom osztani az időmet van időm sportra haverokra tanulni is.. Hazaérsz teszem fel 4-re elmész futni 1 órát 5 , 5:30 akkor ha van barátod/barátnőd vele vagy 1-2 órát.. Utana 8 körül elkezdesz tanulni .. Szerintem simán belehet osztani az időt csak nem otthon kell punnyadni és VV-t nézni meg barátok köztöt( Ezt nem rád értettem,csak úgy általánosságban..)


Nyáron letudod adni azt a 10-15kg-ot de utána ha nem sportolsz ugyanúgy visszaszeded...

2012. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is nézem azt a műsort nagyon motiváló én is bele kezdtem ez lesz a harmadik hetem. De én most szerencsés helyzetben vagyok már nem járok suliba de most nem is melózok úgy hogy így rengeteg időm van magamra remélem én is elérem a célom. Szerintem amúgy ha egész nyáron tartod magad a dologhoz minden nap keményen edzel nem fél órákat hanem 2-3órát vagy többet edzel és megfelelően étkezel akkor menni fog. A lényeg hogy ne add fel amikor úgy érzed nem bírod vagy ha épp nem mutat fogyást a mérleg. Nem szabad elcsábulni mindig a cél lebegjen a szemed előtt és menni fog sok sikert!
2012. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 es fel eves vagyok.koszonom a valaszokat.utolso:neked is sok sikert!:)
2012. febr. 28. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:

15évesen nincs időd? :D Mi lesz akkor veled később?

Amúgy a diéta alapja az étkezés,nem feltétlenül kell hozzá sport.Nem kell ide nagy felhajtás,alakreform,meg rékanorbialexandra... Csak annyit kell tenned hogy nem zabálsz fel mindenfélét vagy kevesebbet eszel! Ez nem kerül semmi időbe.

2012. febr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem sportol elég nehezen menne le 15kg de ha le is menne edzés nélkül nagyon lógna a bőre.
2012. febr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

pedig sport nélkül is le lehet fogyni,megfelelő étrendel.

A bőr lógása pedig genetika! Ha valaki fogy 20kilót és arra hajlamos a bőre akkor sportolhat akár mennyit sohasam lesz feszes a bőre!

2012. febr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!