Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi velemenyetek a gyors...

Mi velemenyetek a gyors dietakrol? (tobb info lent)

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy allitolag orvosi dietat amivel 2 het alatt 9 kg lehet fogyni, kozben minden este jarok futni kb 20-30 percet.

ma egesz delelott a dietakrol olvasgattam es sok olyat talaltam, hogy gyors dietak utan ha visszaallsz a szokasos etkezesedhez visszajonnek a kilok. Meg 4 napom van a dietabol, mikor elkezdtem 89kg voltam 4 nap mulva remelem leszek 85 alatt es nem jon vissza. 23 eves fiu


2012. febr. 29. 12:22
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] itt van a dieta etrendje
2012. febr. 29. 12:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen "orvosnak" venném el a papírját de nagyon gyorsan.
2012. febr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyors diéta ugyanolyan, mint amikor egy álláshirdetésben azt reklámozzák, hogy gyorsan meg lehet gazdagodni.
2012. febr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Aczélos John nagyon prímán el tudja majd neked magyarázni a glikogénraktárak működését, valamint a vízveszteséget. De a lényeg az, hogy 2 hét alatt 9 kilót ZSÍR-ból nem lehet fogyni. Napi 20-30 perc mozgással biztosan nem.


Válaszul a kérdésedre, igen, amint abbahagyod ezt a baromságot, visszajönnek rád a kilók.

2012. febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3/3 vagyok. Ez elsőnek ott bukik meg, hogy egy naponta 3-szori étkezést ír el, az 5-szöri alkalmanként kevesebb kajálással ellentétben. Akkor a kávé + zsemle nem laktat, csak éhesebb leszel tőle. Meg reggelire azért érdemes lenne valami normálisat enni. A spenót sósan amennyi jól esik is hülyeség, mert nem attól hízol hogy ezt vagy azt eszed, hanem mert SOKAT eszel belőle miközben nem használsz fel egy csomó kalóriát. A só amúgy sem egészséges, a sok meg főleg! Bármilyen gyümölcs bármilyen mennyiségben, főleg vacsorára is hülyeség! A banán, meg hasonlók tele vannak cukorral. Most ha eszel 2 kg banánt vacsorára, nem fogsz jól lakni és nem is teszel jót magadnak vele. "ebéd 2 főtt tojás, 1 sárgarépa" Mellette halj éhen? Na, ha nem 1 nap alatt akarsz lefogyni akkor írj privit és adok pár tanácsot.
2012. febr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ÉLETMÓDVÁLTÁS!!!


A diéta önmagában sz@rt sem ér. Arra esetleg jó lehet, hogyha valaki le akar adni 3 kilót a strandszezonra vagy egy fotózásra, de amúgy fölösleges.


Ha utána valaki visszatér a kólára meg a tejszínhabos somlói galuskára hamburgerrel, akkor tényleg fölösleges. Akár hány napos is.


Finomított cukrokat kerülni, este nem bezabálni, rostos, vitaminban dús táplálékokat fogyasztani, sokat, akkor nem leszel éhes. Műkajákat nem enni. Én 5 éve így fogytam le 3 hónap alatt 16 kilót, és nem jött vissza, mert annyira megszerettem az új életmódomat, hogy nem mondanék le róla semmi pénzért.

Még az sem szükséges, hogy minden nap intenzíven mozogj 8 de nem árt a séta pl.), egyszerűen iktasd ki a lisztes, cukrozott dolgokat az étrendedből, illetve nem muszáj teljesen kiirtani, de fokozatosan minimalizálni, Pl. nem kell kenyeret reggelizni, hanem helyette lehet gyümölcsöt, salátát, puffasztott rizzsel. A zsírokat sem kell kerülni, mert a nulla százalék zsírtartalmú joghurt is marhaság, hiszen ha tele van cukorral még rosszabb mintha szalonnát ennék magában. A zsír sokkal rosszabbul emésztődik mint a cukor, sőt, ugye néha, ha túl sokat eszeik belőle az ember, akkor még a hasa is megy, épp ezért nem kell ész nélkül zabálni, de nem ő a mumus.


Nem is értem emberek miért próbálkoznak még mindig ilyen olyan diétákkal, pedig a megoldás tök egyszerű.


Fogyás ide vagy oda, régebben voltak enyhe gyomor és bélrendszeri panaszaim, amit sehogy nem tudtam megszüntetni. Nem volt vészes csak kellemetlen, hát gondoltam egyet, nem eszem gluténtartalmú ételeket. (értsd: búza, rozs, árpa, zab) Semmilyen formában! Láss csodát két nap után semmi bajom nem volt, és mivel ezzel is rákényszerítem magam a változatos, egészséges, finomított szénhidrátban szegényebb diétára az alakom is formásabb.


Én állítom, hogy a sok (búza) liszt amit zabálunk, sok mindenkinek panaszokat okoz, de nem jönnek rá, meg olcsó is, így jól lehet lakatni vele mindenkit. Pedig annyi de annyi alternatíva van, rizsliszt, rizstészta, burgonya, kukorica vagy keményítő például, bár a is szénhidrát, de még is, én úgy veszem észre kevésbé üli meg a gyomromat és nem is hizlal annyira, mint a szokásos x tojásos búza tészták, vagy sima rántás.

Na mindegy elkalandoztam.


De eddig bárkinek mondtam ezt, nem hallgatnak rám, mert úgy látszik túl nagy erőfeszítést igényel lemondani a fehér kenyérről, meg a finom pékáruról. Pedig annyira de annyira jó, hogy nem függ tőlük az ember és közben mindenféle finomat ehet. A szervezet hálás érte.

2012. febr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!