Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » CALLANETICS tornáról mi a...

CALLANETICS tornáról mi a véleményetek? Van olyan, aki már kipróbálta?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Valami mérsékeltebb intenzitású aerobiknak tünik. Biztosan nem rossz kismamáknak nagymamáknak de fiatalon nem ezzel próbálnék fogyni.
2012. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
inkább a calistenics-nek nézz utána.
2012. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jo alakformalasra. Fogyasra is, de akkor dietazz is mellette!
2012. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

fejtsd ki bővebben!

mióta tornázol és mikor ketdett látszani munkádnak gyümölcse?

köszönöm.

2012. ápr. 6. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:
7 évig csinaltam. Jelenleg kulfoldon elek par eve, itt nincs a kozelben sajnos. Ha rendes orara jarsz el, akkor ott biztos, hogy kevesebbet hibazol mint konyvbol vagy filmrol, bar en azokat nem probaltam , de tudom mennyire fontos az ezdo ennel a sportnal. Az egesz ugy mukodik, hogy a test sajat sulyat hasznalja fel egyes izomcsoportok edzesehez, es az un. belso izmot is jol megmozgatja, aminek eredmenyekent, a test ugymondvan osszehuzodik, kisebb lesz, es a kritikus pontokrol atformalja a szoveteket, pl a fenek kerekebb lesz, megemelkedik, a has lapossa valik, a combok hosszuak lesznek (sok a nyujtas benne) a karok is hosszukasakka valnak, es az egesz test atformalodik. Nos nalam mar par het mulva lathato volt a valtozas, de ez attol is fugg, hany kg vagy, hany cm?
2012. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elozo vagyok. Meg annyit hozzafuznek, hogy lelki egyensulyban is segit, nehez torna az elejen, de meglehet szokni. Apro mozdulatokbol all, de ezek az apro alig lathato mozduatok igazan fajni tudnak am. Persze oktatotol is fugg, en Budan jartam, nem tudom Budapesten elsz e, de ha igen akkor azt a helyet meleg szivvel tudom ajanlani :-)
2012. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő választ!

Nem Budapesten élek, mégcsak nem is Magyarországon.

És sajnos nincs lehetőségem órára járni, ahhoz fel kellene utaznom a városba, ami idő- és pénzigényes.

Nekem megvan a kék könyv, majd abból megpróbálom minél helyesebben megtanulni.

176 cm és 77 kg vagyok, már fogytam 6 kilót, de még jó lenne egy 10-15 kilót. :) És tudom, hogy baromira nehéz, én már az elején kipurcantam, úgyhogy most az a tervem, hogy tornázok mást, valami könnyebbet, hogy legyen egy kis kondim, s amikor elérem a 70 kilót, akkor átváltok callanetics-re.

2012. ápr. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!