Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hamar visszajönn...

Tényleg ilyen hamar visszajönnek a kilók?

Figyelt kérdés

20-án kezdem el számolni a kalóriákat, igyekszem 1400 alatt maradni, ez sikerült is. Fogytam 5 nap alatt 1,5 kilót, ami egy hétre vetítve jó.

Szombaton buliztunk, egy üveg pezsit ittam (vagy 700 kalória), kb. 5 fornettis pogit ettem és éjjel egy kis szelet pizzát.

Vasárnap délután ettem kenyeret is.

Ma mértem magam, és visszajött a leadott másfél kilóm..megint 67,2 kg vagyok :(

Ilyenkor szokták írni, hogy sok bennem a víz, meg még a gyomortartalom..nos, engem minden pia kicsit meghajt, szóval ettől kevesebb dolog ritkán volt a beleimben :(


Ma folytatom a kis számolgatásomat, heti 2x mozgok is, de ez így elkeserítő, hogy egy buli miatt minden visszajön. És ált. havi 2x buli van..


2012. febr. 27. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
1 kilo felszedesehez plusz 7000 kaloria kell,a leadashoz meg minusz ennyi. kizartnak tartom hogy 2 nap alatt plusz 9500 kaloriat ettel volna...
2012. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem jött az vissza... 2-3 nap és helyre állsz (tudom, mert tapasztalat, kell ennyi idö, nem elég, ha kif*sol mindent... Bocs, de érted... :-D)

Szerdán mérd meg magad.

2012. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 5 nap alatt NEM fogytál, csak vizet veszitettél, és az jött vissza.

Viszont a fornettis dolgok darabja kb 100-150 kcal, azzal célszerü vigyázni.


Ha meg havonta 2 buli van, akkor ott ne igyál egy ÜVEG pezgöt, böven elég egy POHÁR, és ne fornettis cuccokkal meg pizzával tömd magad, mert ezek MELLETT soha nem fogsz lefogyni.

2012. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
5 nap alatt 1,5 kiló amúgy sem egészségen, azt nem nagyon lehet hosszútávon tartani. Heti 1 kiló az reális.
2012. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bulizni lehet zabálás és piálás nélkül is. Én is minden buliba viszem magammal a kis teámat, vagy light kólát, vagy csak vizet iszok. ha nagyon nagy a buli, akkor néha iszom egy kis alkoholt, enni meg nem szoktam... a fogyáshoz akaraterő kell!
2012. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"bulizni lehet zabálás és piálás nélkül is"


Okés, a fogyókúra miatt kell áldozatokat hozni, de szerintem meg egyszer élünk, és inkább jól élek, mintsem egész életemben sanyargassam magam. Nem ettől a +7 kilótól fog múlni, h mennyire szeret majd engem a környezetem.


Viszont ha hétközben visszafogom magam, legalább nem hízok tovább, és az is eredmény.A buli az meg buli, mert szeretek élni, és ha így érzem jól magam, italozva és pogácsázva, akkor nekem így éri meg az élet. Nem úgy mint másnak, h sanyargatja magát.

2012. febr. 27. 14:16
 7/9 A kérdező kommentje:

Sokan teljesen befordulnak a fogyókúrába. Megvonnak maguktól minden jó falatot, ami miatt érdemes lenne élni, és még társaságban sem élvezik az életet, mert csak a méreteikre gondolnak. Okés, nem kell mindig mekiskaján lógni, de havi 2-szer lehet "dőzsölni".

Vagy aki sanyargatja magát, az boldog így? Inkább akkor egy év alatt fogok lefogyni 7 kilót, de nem vonom meg magamtól a jó dolgokat.

2012. febr. 27. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne siránkozz itt hogy visszajönnek a kilók! ennyi! :)
2012. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én boldog vagyok, mert már 3 kilóval kevesebb vagyok, feljött rám olyan ruha, ami eddig az életben nem jött rám :D És érzem, ahogy a tornázástól erősödöm, jobb kondiban vagyok, több a teherbírásom, látom a tükörben is az eredményt, és ez tök jó!

Néha én is úgy álltam hozzá, hogy egy tábla csoki, egy pizza, stb milyen finom.. De utána az az érzés évekig, hogy nem érzem jól magam a bőrömben, nem vagyok megelégedve magammal...nem szeretem magam és ezért másoknak sem hagyom, hogy szeressenek. Na hát ez az érzés nem éri azt a sok-sok finom falatot sem.

És tudom azt, hogyha vége a fogyókúrámnak akkor néha-néha nassolhatok majd egy kicsit (persze rendszeres sportolás mellett). Nem fojtom tehát tovább a bánatomat az ételekbe és italokba, hanem teszek azért, hogy jól érezzem magam a bőrömben.

Ezt csak azért írtam le, mert szerintem hasonló cipőben jársz, hiszen mivel fogyózol gondolom nem vagy megelégedve magaddal. De ha tévedek és te jól érzed így magad, akkor ne foszd meg magad attól amit megkívánsz.

20L 160cm 54kg

2012. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!