Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mennyi idő alatt...

Nektek mennyi idő alatt milyen módszerrel és hány kilótól sikerült megszabadulni?

Figyelt kérdés

Mennyiről indultatok mennyi lett, sikerült megtartani?

Melyik módszer vállt be leginkább?


2012. márc. 1. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem értem a végére, de két hónapja nagyon keményen edzek heti 2-3x, ezzel már sikerült leadnom 3 kilót úgy, hogy a diétát sajnos nem sikerült 100%-osan betartanom. Még minimum 5-6 kilótól meg szeretnék szabadulni, de nekem ez a tempó tökéletes :) Eleinte nehéz volt, most meg már várom az edzéseket, mert jól esik mozogni :)
2012. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én Aczél Mester tanácsai révén fogytam 14 kg-t,olyan kb 4 hónap alatt.

71 kg-ról indultam,most 57 kg vagyok már jó pár hónapja.Szval tartom a súlyom.Odafigyeltem az egészséges minőségi étkezésre (napi 5x),és hetente 5x mozogtam.Futottam,súlyzóztam,aerobikoztam és bicikliztem!

Semmi ,,fogyitabit/teát" vagy bármi ilyen sz*rt nem szedtem.

168cm,24n aki végre csinos és boldog!:)

2012. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még anno kalória számolgatással 14 kg-t adtam le. Azóta visszajött 4 kg, az most, plusz még hatot, ami rám fér, igyekszem leadni. Jobban odafigyelek arra, hogy mit eszem, és a mozgásra is igyekszem magam rávenni. Ha ez nem lesz elég, jön újra a számolgatás, mert az nálam már bizonyított, igaz, igen nagy önfegyelem kell hozzá, és türelem.
2012. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap alatt majdnem 3 kg. Nem diéta, életmódváltás.

Ritkán eszek kenyeret, helyette sok gyümölcsöt és zöldséget.

A köret régen sültkrumpli volt, most már párolt zöldségek.

Napi 5-ször eszek, este 30 percet tornázok. Nem várom meg a buszt, hanem inkább lesétálok pár megállot, lift helyett lépcsőzök.(:

57-ről indultam, most vagyok 54. Még 4-et szeretnék leadni.

2012. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!