Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyi idő alatt tudott...

Ki mennyi idő alatt tudott megszabadulni 30-40kg feleslegtől? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 év cirka, de minimum 7-8 hónap. Diéta és mozgás, nincsenek csodaszerek (bár szedtem a reductilt, akkor még nem volt betiltva), a napi 3 óra intenzív edzés hozta meg a várt eredményt. És az okos diéta.
2010. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én kb egy óra alatt, amíg elvittem a méhbe.
2010. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16:41 De bolond vagy:D
2010. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi szempontból min. 1 év, de inkább másfél. Számold úgy, hogy -10 kg/ fél év. Ez egészséges és nem terheli meg a szervezeted, bőrödet.

A módszer pedig a kalóriák csökkentése és az intenzívebb életmód.

Nem kell mindjárt drasztikusnak lenni, éhezni, koplalni, önsanyargatni nem szabad. Meg kell tudni a hízás okát is.(pl. sport abbahagyása, szülés, ülőmunka, sok édesség, kóla stb.) Nem ártana egy ellenőrző vérvétel sem, hogy áll a vérnyomásod, cukorszinted, koleszterin-szinted.

A kóla, sütemény, chips, feleslegesen cukros dolgokat ki kell iktatni, helyette egészségesebb, nem hizlaló ételeket enni. El kell kezdeni mozogni, laza torna, séta kezdetben, később jöhet futás, súlyzózás, aerobik stb.

Csodák nincsenek, akaraterő van. :)

Egyébként a "fogyózós" oldalakon könnyen találhatsz barátokra, akik ugyanabban a cipőben vannak, rengetek tapasztalatot, tippet cserélhettek. :)

2010. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 év, norbival.
2010. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 ev

elso evben 20 kilo, az utana jovokben meg 10 10

sajnos utana jott egy terhesseg, egy szules, es ez alatt/utan sok hizas, ugyhogy kezdhetem elolrol :((

ja, hardcore 90 naposat csinaltam

2010. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!