Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, hogyan...

Szeretnék lefogyni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
az a lényeg hogy 20éves vagyok és 80kiló körül és 175centi...és szeretnék lefogyni azt még nem tudom mennyire de jópár kilót szeretnék ..és hogy csináljam? sajnos elég rendszertelenül eszem szinte mindíg csak este van hogy 6előtt nem is eszem. sportolni szeretnék de egyedül meg nem megy.. tornázgatom de az szerintem nem elég...segítene valaki?
2012. márc. 3. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben, nem jó, ha nap közben nem eszel, sőt. Az anyagcseréd nagyon lelassul. A táskádban minidg legyen valami rágni való (abonett vagy bármi ami nem cukros, fehér lisztes, vagy egy alma pl). 5ször egyél (akár 6szor)keveset.A rendszertelen evés nem jó.

A sportoláshoz nem tudom mit írjak, én szeretek itthon dvd-re tornázni egyedül, vagy futni, de ha időd engedi menj el fitnessbe ott nem vagy egyedül. :)

Valamint igyál sokat, főleg mentes ásványvizet, pár bögre zöld teát (cukor nélkül, ajánlom a nyírfacukrot).

De sokan biztos tudnak majd más tanácsot is adni.

2012. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!