Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát /étrendet...

Milyen diétát /étrendet javasoltok? 15/f

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 177cm és 80kg.Milyen étrendet/diétát ajánlotok ami segítene fogyni ? (heti 4x kondizok és heti 3x futok) előre köszi a válaszokat.
2012. márc. 4. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:

sziaa:) nekem ez eléggé bejött:

-Reggeli:

-1-2 szelet tk.kenyér light vajjal megkenve csirkesonkával,light sajttal,zöldségekkel

-tk. pirítós rá sovány túróból körözött

-főtt tojás salátával,tk.pirítóssal v.kenyérrel

-zabkása édesítőszerrel vagy mézzel,bele fagyasztott erdeigyümölcs esetleg szárított alma ,vanília aroma vagy fahéj(én szoktam bele zsírszegény kakaóport is)

-tojásrántotta tojásfehérjéből,zöldségekkel bele sovány sonkát vagy virslit

-nem mondom hogy minden reggel de szerintem ehetnél lazán virslit is (zsírszegényet) tk.kenyérrel vagy főtt tojással

-müzliket 1,5%-os tejjel

-Tízórai:

-suliba vigyél egy nagyobb almát,narancsot vagy körtét

-natúr joghurtot

-pufasztott rizst

-abonettet zöldséggel

-Ebéd:

-különféle főzelékek(spenót,tök,sóska,kelkáposzta)habarás nélkül,joghurttal vagy ha sűrűbben szereted akkor keményítővel(a babot,lencsét,borsót,és a hüvelyeseket kerüld!)

-a fehér húsokból(hal,csirke,pulyka)szinte bármelyiket megeheted grillen sütve

-szénhidrátszegény barnatésztát abból ehetsz spagettit hús nélkül,vagy csirke darálthússal salival

-párolt káposzta,vagy párolt zöldségek hússal

-különféle zöldséglevesek,vagy akár krémlevesek joghurttal habarva(pl.zeller,karfiol,gomba stb...)

-(nem mondom hogy minden nap,de én a diétám alatt pl.palacsintát is ettem csak telljes kiőrlésű lisztből,olaj nélkül,édesítős vagy fruktózos lekvárral)

-Uzsonnára:

-natúr joghurt,vagy 0,1%os gyümölcsös simán mehet

-fehérjeturmix (az segít hogy izomból ne,csak zsírból fogyj)

-Vacsorára:

-grillezett halat,vagy csirkét salátával

-cukormentes(!)müzli 1,5%ös tejjel(este már csak cukormenteset egyél)

-főtt tojás salátával,abonettel vagy pufirizzsel

-natúr joghurtot cukormentes müzlivel

ha éhes vagy,akkor igyál egy bögre teát édesítőszerrel az tök jól eltelít,fontos hogy egy nap legalább 1-2 liter folyadék kerüljön a szervezetedbe.Ha bármi kérdésed van szívesen segítek.

2012. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és még valami.ha szereted az ilyet mint pl.fonott kalács aztis süthettek,csak telljes kiőrlésű szénhidrátcsökkentett lisztből,és édesítőszerrel,kis mandulaaromával,vagy vaníliával.reggelire tökéletes 1-2 szelet egy bögre teával :) remélem tudtam segíteni
2012. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy szántál rà időt hogy leírj egy ilyen hosszù választ :) sokat segítettèl:D
2012. márc. 5. 01:03
 4/4 anonim ***** válasza:
na akkor örülök:D nincsmit és sok sikert
2012. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!