Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnapra hány kilóval leszek...

Holnapra hány kilóval leszek könnyebb?

Figyelt kérdés
Tegnap meg tegnapelőtt elég sokat ettem.Ma reggel megmértem magam, és 4 kilóval vagyok nehezebb, mint csütörtökön. Tegnapelőtt 2500, tegnap meg 3500 kcalt vittem be..Durva, hogy 4 kilóval vagyok nehezebb. Ma nem eszek semmit, csak sima kávét meg gyógynövényteát iszok, meg sok vizet iszok, min. 3 litert. Reggel futottam is. Azért csinálom ezt, hogy kiürüljön belőlem a víz, meg az a rengeteg kaja. Mondjuk ebből a 4 kilóból szerintem zsír is feljött rám, ami ma nem fog lemenni szerintem..
2012. márc. 4. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
miért zabálsz ilyen sokat?
2012. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon hasznos volt. Nem zabálok hétköznap sokat, hétfőtől csütörtökig 1300-1500 kcalt vittem be. Azért zabáltam sokat, mert jól esett. Lehet, hogy meg fog jönni, és azért kívántam ezt a sok kaját, meg azért tartja vissza a vizet a szervezetem. De holnapra jobb lesz úgy felkelni, hogy ma nem eszek semmit.
2012. márc. 4. 10:58
 3/6 anonim válasza:

ma 10:48

- mért vagy ilyen bunkó? hogy azt mondod mért zabálsz ilyen sokat?

szerintem 2 kg-val biztos ha tényleg nem eszel semmit

üdv: Dr.Kovács Jenő(orvos)

2012. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvos? És egyetért azzal, hogy a kérdező egész nap ne egyen egy falatot se? Aztán meg majd szédülni fog, erőtlen lesz, rosszabb esetben elájul?

Szerintem egyél mindenképp legalább egy pár falatot! Egyél abonett kenyeret, szinte semmi kalória nincs benne, vagy párolt zöldséget, ilyesmit. Szerinted ha eszel egy kicsit az a pár gramm mit fog számítani?

2012. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy 6000 kalória egy kiló (mondjuk elégetve, fogyásnál, de akkor gondolom fordítva is), szóval te a kajamennyiségtől még egy kilót se hízhattál hosszútávon.

Menj el nagywcre, ha megjönn, azért is vagy több, fel vagy fújodva. (Hozzáteszem 3 liter víz felesleges, mert az is csak felpuffaszt, ha nem vagy hozzászokva)

Ne aggódj, ne mérd magad pár napig, ha elmúlt a menzeszed és a köv napokban tényleg 1500 kalóriát viszel be, akkor 4 kilóval kevesebb leszel.

2012. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, mondjuk eszel egy nagy tál levest, csomő gyümölcsöt meg uszol 2liter vizet akkor oersze, hogy nehezebb leszel, ha kipisiled meg kikakálod az eltűnik belpled, olyat ne csinálj, hogy nem eszel semmit
2012. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!