Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne hízzam vissza?

Figyelt kérdés
Nem is tudatos fogyókúra, múlt héten kb alig volt időm. Reggelit nem is ettem, kb 14-kor hazaértem ebédeltem valamit. Utána megint irány edzés vagy egyéb program mindig akadt. 20kor értem haza általában, akkor már nem ettem, mert késő volt. (18-19-kor szoktam vacsizni) és így ment ez 4 napig. Átlagos napi bevitelem kb 300 kcal volt...durva. 2kg le is ment, ami nem baj. Ugye ilyenkor a szervezetem raktározni kezd és ha elkezdek rendesen enni nagy az esély rá, hogy visszahízom a dupláját. De bajban vagyok mert 1-2 napon belül meg fog jönni és alig bírom megállni az evést. Hogy szoktassam vissza magamat rendes étkezésre?
2012. márc. 4. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

4 napig volt ez így, szóval ettől még nem kezd el raktározni a szervezeted, ne aggódj.

Simán állj vissza rendes evésre, és kész.

Lehet, hogy mikor megjön, kicsit felmegy a súlyod, de hát ez normális amúgy is.

(Én egy hétig szinte semmit nem tudtam enni egy antibiotikum miatt, lement két kiló, ami vissza is jött, ahogy ez a betegség elmúlt, de több nem jött! És semmi gond azóta.)

Szóval nyugi, négy nap még semmi.

2012. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 5. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!