Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most tavasszal kezdek...

Ha most tavasszal kezdek futni, mennyivel kezdjem? Egy tó van a háznál, ahol lehet futni.1 kör 4 perc. És egy héten hányszor mennyit csináljam?

Figyelt kérdés
Valami saját tapasztalatot mondanál?
2012. márc. 4. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Jah!



Kezdetben csak amennyi jólesik, és még nem készülsz ki, és meg is álhatsz amikor csak akarsz, a lényeg hogy a jó levegőn vagy.


Aztán futás előtt mindíg gugolj, meg nyújts le, és utána is maszírozd át az izmaidat, jót tesz a keringésnek.

2012. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy semmit se ér az egész ha nem kötelezed el magad hosszútávon.


Én is csináltam régen csak aztán költözés ez az, aztán abbamaradt.


Vissza is estem oda ahonnan kezdtem, elég rövid idő alatt.


Ez olyan mint a piramis, minden héten építeni kell.



A lényeg, hogy ne hajszold magad agyon! Mindíg úgy fejezd be az edzés, hogy nah ma is egy jót mozogtam, mert akkor lesz kedved a következőhöz is.


De ha úgy állsz le, hogy ma se sikerült meg micsoda puhány vagyok, akkor hamar elmegy a kedved majd az egésztől, plusz közben is visszafog majd ez a tudat.

2012. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk 3000 méterrel, 20perc körüli idő alatt, ezzel elleszel kb egy-másfél hónapig ha legalább heti 4alkalommal csinálod, utána lehet növelni a távot.
2012. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Bemelegítés fontos, jól mozgasd át az izületeidet. Annyit fuss amennyi jól esik és még egy picit - én így szoktam, mert tudom magamról hogy többet bírok. Ha van célod, akkor mindenképpen írd mindig le hogy mennyi idő alatt mennyit sikerült lefutni. Futás után nyújts. Igyál sok folyadékot.

Sok sikert.

2012. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most hétvégén futottam a tesomat megkértem jöjjön le velem,de tegnap 1 kör után alig bírtam megtenni a 2.-ikat meg a 3.-ikat,ma viszont 2 kört letudtam futni a harmadikat nem.A torkom sokszor fáj,és izomlázam is van.De szeretnék futni csak nem egyedül.2 évvel ezelőtt volt nőgyógyászati műtétem,és azóta is ha tornáztam,vagy futottam egyből begörcsöltem,pedig akkor jártam hip-hop-ra,röpire stb.Azért kezdtem most el mert jól vagyok.
2012. márc. 4. 21:11
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet minden nap futni így kezdetben vagy hagyjak pihenő napot?esténként még 20 perc Rubint Réka torna
2012. márc. 4. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
mindennap 20 perc futás = 5 kör, szünnap nincs
2012. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!