Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyasztó szert használ...

Milyen fogyasztó szert használtatok? Mi vált be?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ha lenne ilyen fogyasztószer, akkor lennének kövér emberek? Vagy azt gondolod, hogy aki kövér, szeret kövér lenni, ezért direkt nem veszi be a hatékony fogyasztószert?
2012. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
brrrrrrrrrr hát értelmesebb válaszokat várok. Mert biztos van olyan, ami használ!!!!!!!!!!Lásd a példákat.
2012. márc. 5. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sportcipő nagyon bevált, meg a konyhamérleg.

A többi naggyából átverés.

2012. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen példákat? Nincsenek példák. Vannak gagyi weboldalak összelopkodott meg photoshoppolt képekkel, meg vannak olyan fogyasztószerek amik mellé leírják hogy "de 1200 kalóriánál ne egyél többet".

Egyébként is mit vársz, életed végéig szedni fogod, vagy mi lesz ha abbahagyod? Tömöd magadba a szemetet meg szedsz valami szert ami ezt ellensúlyozza és akkor jól fogsz kinézni? Szép álom.

2012. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ezekre a véleményekre számítottam. Látom vannak még értelmes emberek. Totál egyet értünk!!!!!!!!! saját példám,hogy most 2 hónap alatt 15 kg adtam le, kőkemény tornával, és napi rendes étkezéssel. Még is vannak akik hisznek a "csoda" szerekben?:)
2012. márc. 5. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Részlet a bodybuilder alapismereteiből :

Nincs olyan hogy fogyasztó szer,

Csak rendes étrend és edzés van


Lusta voltam megnyitni de valahogy így van benne:D

2012. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem például a rossz anyagcsere vált be. Bármennyit eszem nem tudok meghízni.

Amúgy ha valamilyen szer direkt fogyaszt, ha megeszed, az többet árt, mint használ.


Amit én ismerek, mint hatékony módszer, az a Nutrilite LBS programja. Azonban ott sem olyasmiket eszel, amitől lefogysz. Olyan táplálékkiegészítők vannak benne (krémturmix italpor), amiben benne vannak a felnőtt ember számára szükséges tápanyagok, és közbennem hízlal, de azt nem mondanám, hogy fogyaszt. Fogyni attól fogsz, hogy közben mozogsz, sportolsz, és kevés olyan dolgot eszel, amitől híznál.

2012. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!