Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki lenne olyan szíves és...

Valaki lenne olyan szíves és összeállítana nekem egy egyszerű edzéstervet?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és fogalmam sincs, milyen gyakorlatokat végezzek...a hasi zsírégetésre szeretnék koncentrálni! nagyon nagyon hálás lennék :)
2012. márc. 6. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasi szírégetés nincs. Fuss hetente legalább kétszer. Ne zabálj túl sokat, de inkább a minőség fontos, mint a mennyiség.


Tessék, ennyi.

2012. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

leírom az enyémet,ha az segít:))

Ezt csináltam ma.

reggel:40 perc Rubint Réka torna

reggeli:125g zsírszegény túró,1 natúr joghurt,fél körte,egy ek. zabkorpa,édesítő,fahéj.(lehet,hogy soknak tűnik,de nem az:)) )

tízórai: egy narancs,maradék fél körte. (de mivel én fél nyolckor reggelizem,és 8- 1/2 3 ig suliban vagyok kell az energia.)

ebéd:saláta,meg hús,egy natur joghurt.(rendelek norbi update-ből,annak 2/3 át ebédre,1/3 -át vacsira eszem meg.

délután futok 30-50 percet,hullahoppozom 5-10 percet,hasizmozok pluszban.

este másfél órás röplabda edzésem van heti 3x.

ennyi asszem

es persze sok sok víz,meg tea. ha kell még valami irj privát üzenetet,szívesen segítek.amúgy ezzel az étrenddel kb 4 kilót fogytam 3 hét alatt. mondjuk szerintem vissza híztam,mert beteg voltam,és otthon voltam,nem sportoltam:D nem merem megmérni:)) hajrá!!!

2012. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen....
2012. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!