Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesen milyen fogyokurat...

Terhesen milyen fogyokurat lehet csinalni? 20 kilot hiztam eddig, s ebbol max 3 meg csak a baba. rengeteget ettem, le kell adni par kilot, hogy a baba egeszseges legyen..

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan, de erre a dokinak vagy a védönönek kell kiírni diétát. pl minden csokis édes dolgok nem szabad enni. a barátnömnek annak idején gyümölcsnapot kellett tartania. 30 kg-t hízott a babaán kívül, igaz a baba teljesen normálisan született meg de kb egy évébe telt meddigre letudott adni 20 kg-t.
2008. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát FOGYÓKÚRÁT attól tartok semmilyet... Viszont beszélj az orvosoddal, és az ő beleegyezésével és segítségével azért tehetsz ellene: táplálkozz egészségesen, vitamindúsan, és ne többet mint amennyit a szervezeted valójában kíván! És itt a jó idő, mozogj sokat! Persze nyilván olyasmit amit ebben az állapotban tehetsz: sétálj nagyokat a friss levegőn! Fontos, hogy semmi drasztikusat ne csinálj... Az nem tenne jót a babának. És mindenképp egyeztess az orvosoddal!
2008. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én olyan nagy súllyal kezdtem a terhességem, hogy a doki megkérdezte: maga szülni akar???


De nem írt elő fogyókúrát, csak a további hízást tiltotta. Eltiltott minden szénhidráttól, üres kalóriáktól. Helyette fehérjedús táplálkozás és sok gyümi. És igaza lett, alig nőtt a súlyom.

2008. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad fogyókúrázni a terhesség alatt, sőt még a szoptatás alatt sem!!! A terhesség végén 12.6kg a baba, a magzatvíz,méhlepény,méh,vér,további folyadék,tápanyag. Tehát ha ezt nézzük nem híztál sokat!!? Én 30kg-ot híztam mégis egézséges kisbabám van!! Most hat hónapos a babám és én már leadtam 20kg-ot!! Nem szabad ilyen miatt aggódni!!
2008. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!