Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azoktól kérdeznék kik már...

Azoktól kérdeznék kik már sikeresen lefogytak, vagy ha már legalább 5kilót leadtak. Mit hogyan csináltatok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kalória korlátozás, sport.
2012. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Update életmód (kódok tartása és nem feltétlen a termékek megvétele), napi 20-60 perc közötti mozgás (mikor mire volt időm).

6 hét: -5,5 kiló.

2012. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csajszi124 válasza:
Odafigyelés az evésre, és akárhányan szidják, Rubint Réka féle tornák nagyon hatásosak, evésben mondjuk én nem tartom be pontosan a módszerüket, mert például rizst miért ne lehetne enni csirkemellhez? Ők például még este is főtt ételt esznek, na azt én hanyagoltam, meg természetesen cukros dolgok helyett inkább gyümölcsök és rengeteg folyadék.
2012. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kalóriszámolás, heti 5 edzés (2 futás, 3 torna). 10 hét -12 kg. A futást csak egy hete kezdtem. :D
2012. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,írhattok még :)
2012. márc. 12. 20:39
 6/7 anonim válasza:

Kalóriaszámolás!

Én pl napi 5x eszek és az 1300kcal-t nem lépem túl. Hetente 3x futok 30 percet plusz van egy nap amikor tornázok 1 órát kb. Semmi édes lötty - helyette napi 2 liter víz!!!! Estére ink. fehérje!! pl:főtt tojás (uborkával). Tízóraira ált. egy almát eszek vagy egy kis kivit... Ami sztem a legfontosabb: legyen kalória deficit és akkor tuti, h fogyni fogsz!... Egyébként én néha még csokit is ettem ha belefért... pl 1 sport szelet 100kcal...

2012. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) És mennyit fogytál már? :)
2012. márc. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!