Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csont sovány sztárok, hogy...

A csont sovány sztárok, hogy tudják megállni, hogy ne egyenek?

Figyelt kérdés

Nem, hogy édességet, kenyeret, pizzát nem esznek, de még csak rendesen nem is táplálkoznak... Hogy tudja ezt valaki megállni? Én egész nap eszem, főleg, ha nem vagyok kibékülve magammal és a világgal...

Nem is értem, nem szeretnék csont sovány lenni, de így hogy fogyjak??? Hogy tartsam a súlyom???


2012. márc. 12. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez betegség, ő nem képes felfogni hogy a saját szervezetét teszi tönkre.Agyi betegségből hiánybetegség lesz.
2012. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ők egyszerűen csak más személyiségek, valaki azért él, hogy egyen, valaki azért eszik, hogy éljen.

Nekik több millió forintjuk múlik azon, hogy megeszik-e azt az almát este kilenckor.

2012. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anorexia, bulimia, megfelelési kényszer, méregdrága illegális zsírégetők, és étvágycsökkentők:(
2012. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a filmekre fogynak le, forgatás után szinte mindegyikükre felugrik pár kiló vagy még több. Amelyikre nem, az meg alkatilag egyszálbél, ők meg hízni nem tudnak, és nekik meg ez tud rossz lenni.
2012. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy zsírégető...xd

csak étvágycsökkentő:D

2012. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van zsírégető, akár legálisan forgalmazott is, pl. a thermogenetikus zsírégetők, jó, lehet hogy nem pont zsír égetnek, hanem a testhőt emelik, de akkor is ez a nevük.
2012. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsírégetés maximum akkor történik a szervezetben, amikor felszívódik a szénhidrát, ugyanis abban szén molekulák vannak, és a lassú égés során szabadulnak felXD milyen ironikus:D
2012. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ironikus vagy nem, én csak arra utaltam, hogy ez a neve, az már más kérdés, hogy hogyan működik, mire hat, vagy éppen mire nem. Amit leírtál, azzal egyetértek, nem vagyok a témában szakértő, csak a zsírégtő kifejezést már többször hallottam egy barátnőmtől, aki Biotech-es boltban dolgozik.
2012. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!