Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Circle Glide fitneszgép...

Circle Glide fitneszgép megéri azt a 35ezer forintot? Tényleg olyan jófajta mint amilyennek elmondják a tv-ben? Vagy Melyik az a gépezetet amit már próbáltatok és volt is látszata a lábon, hason, popin, combin, rövid időn belül?

Figyelt kérdés

ritkán hiszek a tv-nek de ezen a gépen látszik h tényleg megdolgoztatja a testet és valóban szórakoztató lehet ahogy forog....


előre is kösszi


2010. máj. 26. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben 10-15ből vennék egy klassz futócipőt, az első 5 km-ről mindjárt linkel a kolléga, és uzsgyi egyet kocogni!:) Mindent átmozgat, a maradék 20ból meg menj el egy laza hétvégére vagy válts úszóbérletet! Jön a jó idő, (mikor már?) ne bent porosodj!=D
2010. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

áááá... tudod ki megy futni?! =OO nah neeem, mindig is utáltam futni, nem fogom megszeretni... velünk szemben erdő van, vétek lenne bent ülni a házban, szóval nem poshadunk/poshadnánk bent akkor sem ha lenne egy ilyen bigyó =)

most még van 2 hónapom utazásig h lemenjen a karácsonyi nasizgatás emléke, még van pár hét amíg annyira jó lesz az idő hogy a medencét megengedjük és utána már tudok úszkálni, addig is valami ilyesmi géppel kéne formába hoznom magam, de addig nem tudok várniiiii....

2010. máj. 26. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Rubint Réka videó vált be valamint tényleg jó az első 5km-em. Csak olvasd el. [link]
2010. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az erődőben nagyon jó lehet futni!
2010. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Vedd meg, szerencsétleneknek élni kell valamiből. Meg amúgy én is az emberi hülyeségből akarok majd megélni, úgyhogy támogatom úttörőim.
2010. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne,ha esetleg megvetted,szólj! Nem szoktam elhinni ezeket a teleshopos hülyeségeket,de ebbe látok logikát,na de nem ennyiért. Engem az érdekelne,menyire hatásos.
2011. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Munkatársamék ilyesmit vettek,vagyis nem ezt az egyenes fajtát hanem amibe van egy kis lefelé kanyar vagy mi:D Mind1...nem bírják csinálni,annyira durván igénybe veszi a lábat,el is adták utána,mert pár percnél tovább nem is lehetett azt csinálni:S
2011. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább vedd meg az Ab Circle Pro-t :D megvettem :$ és hasznos :D
2011. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia Brigi engem az Ab Circle Pro érdekelne tényleg lehet vele fogyni?
2012. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!