Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyönyörű izmos, testépítő...

A gyönyörű izmos, testépítő hölgyeknek hogy hogy kivétel nélkül mindig szép nagy mellük van? : )

Figyelt kérdés

14 éves vagyok csak, alig van meg a 65/A is, 2 hete elkezdtem futni és szobabiciklizni, járni fogok műkorcsolyázni is, és erősíteni is fogok, már vettem direkt erre specializálódott dvd-ket, esetleg lehet hogy ettől a kicsattanó egészséges életmódtól-helyes táplálkozással-elősegíthetem a melleim növekedését miközben fejlődöm? : )

Szerintem a világ egyik leggyönyörűbb nem konceptuális dolga a nagy mell, most mindenféle ferde hajlam nélkül, úgy vágyom rájuk én is.



2012. márc. 14. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Az övéké nem természetes, mindnek meg van mesterségesen nagyobbítva.
2012. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valójában a testépítés egyáltalán nem kedvez a melleknek. Szabadulni akarnak a zsírtól, és mivel a mell is egyfajta zsírszövet, abból is megy le. Ilyen egy testépítő nő melle:

[link]

Valójában inkább mellizom. Akinek mégis van melle, annak vagy nagyon jó adottságai, génjei vannak, vagy egy jó sebésze.

2012. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még csak most kezd el nőni a melled. A sport önmagában nem fogja tönkre vágni. A testépítés az más, de az nem a nőiességről szól
2012. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14 évesen volt olyan osztálytársam hogy tiszta lapos volt. Most meg akkora melle van kb mint a feje és nem is kövér meg semmi. Majd megnőnek. A mellek a diéta miatt tűnnek el ezért sok testépítőnőnek nem igazi melle van. Persze ez kategóriafüggő is.
2012. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és hú nagyon örülnék ha megnőnének*-*:D Az a baj, hogy deréktól lefelé hízom, szóval nem felsőtestre. Szóval kevés az esélye. De egy stabil A-ban nagyon reménykedem, a B-től a fellegekben lennék:D
2012. márc. 15. 00:57
 6/14 anonim ***** válasza:
A testépítőknek nincsnagy mellük,akire te gondolsz az a fittnesz. de ott mind szilikon
2012. márc. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben elkezdenék szedni King of kings tablettát nőknek :) Szépen növeli a melleket, természetes hatóanyagokkal, pedig én felnőtt vagyok és fogyókúrázom is. Szerintem neked a növekedési időszakban nagyot dobna és tartósan. Bárcsak nekem is hamarabb eszembe jutott volna... :)


Amúgy csupa jótékony növényi kivonat van benne, bio boltokban lehet kapni és segíti a koncentrációt. Anyukádnak mondhatod, hogy egy barátnőd használja és sokat segít neki a tanulásban ;))

2012. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én pedig a helyedben SEMMILYEN tablettát nem szednék. 14 évesen még bőven nőni fog a melled. Én korán érő típus voltam, már 10 évesen cicisedtem, és még 19 éves koromban is nőtt-változott.
2012. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Beütöttem a google-be, King of kings női tabletta. Íme, mit is ír:

"Ezek az összetevők enyhítik a nők életében bekövetkező hormonális változások nyomán fellépő menstruációs és klimaxos panaszokat, illetve a szülés utáni lábadozás során is jó eredménnyel használhatóak.


Főbb alkalmazási területei rendszertelen menstruáció, menstruációs görcsök, klimaxos tünetek enyhítése, anyatej-képződés serkentése, sérülések és kelések cellulitisz-gyógyulásának elősegítése. Tíz kínai nő közül kilenc ma is rendszeresen szed angelikagyökér-kapszulát, fiatalságának és erőnlétének megőrzésére."


És ilyeneket ajánlasz egy 14 évesnek???

2012. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!